PDA

Zobacz pełną wersję : Masa redukcja, bla bla



sami_wiecie_kto
16-01-08, 19:38
Witam;]. 16lat 180cm 75kg. Cel czysta masa+spalenie tluszczu = brzuch
Dieta? Jem jak mam ochote ale duzo warzyw i bialka. Cwiczylem wczesniej. Teraz mialem przerwe 1mc i obroslem 5kg w tluszcz(wczesnije 70kg). Naprawde nie chce mi sie meczyc z wyliczaniem diet, jesli juz moge to zrobic, ale nie bede codzien jadl tego samego O_o. Nie wiem czy robic dalej mase i do tego aeroby, hiit lub co innego. CKD mi nie pasuje. Bilans. Ujemny dodatki zerowy? Przypominajac redukcje tluszczu. Mam problemy z nabraniem masy oraz jak i spaleniem tluszczu. Moze cos nie tak w diecie. W treningu mysle jest ok. Przydalby sie jakis trening brzucha dla poczatkujacych. Tr robie na mase ofc. Jakbym mial robic hiit to na rowerku, bo nie mam jak biegac. Przez ostatnie 5dni robie aeroby 30min. Przeciwskazań zadnych nie mam. Jechalem miesiac na CP ale dopadlo mnie straszne chorobsko na 1mc. Wiec ryplo sie. Mam puche duza cp jeszcze, bialko 1kg, jakies witaminsy;]. Juz wrocilem do tr, tak wiec spoko. Osiagow ani wymiarow nie podaje bo sa marne ;]

johny
16-01-08, 20:40
bez diety nic nie zdzialasz

sami_wiecie_kto
16-01-08, 20:47
to wiadomo ;) ale mam problem z jej ulozeniem. Moja dieta to wyglada mniej wiecej tak:}
6:30
300ml mleka
platki owsiane/musli (na oko O_o)

10:30
pieczywo 4kromki z warzywami (salata, papryka, ogorek, rzodkiewka, pomidor)
(ewentualnie +serek wiejski)

13:00 - brakuje posilku, rzadko go jem ^^


14:30
ryz + piers (najsczesciej)

16:00 tr

18:00 kakao , bialko

18:30 ryz/kasza +banan + jogurt nat / jablko

nigdy nie licze. Moze to moj blad. Aha i tej diety sie nie trzymam zbytnio. Nieraz na obiad jem zupe zwykla^^ albo piers z salatka czy cos. Czym moge piers zastepowac? nie chce jej codziennie jest ;]

20:00 jakos - tunczyk / twarog z bananem/ lub cos podobnego +bialko

boje sie zalania... dlatego moze nie jem tak... nie wiem. Chce czystej masy. Ale chcialbym tez zrobic jakas redukcje zeby brzucha zgubic. Moge komus fotki przeslac na priv i moze ktos mi powie co lepiej? pzdr

sami_wiecie_kto
20-01-08, 22:04
odswiezam