PDA

Zobacz pełną wersję : Pakerzy: zróbcie coś ze mnie



hantel
22-06-06, 08:38
Witam. Chciałbym przybrać troche masy i rzeźby ale nie moge trenować według waszych planów.
Jestem chudy i to mnie zaczyna nurtować :/
-nie mam czasu na siłownie bo pracuje 6dni w tygodniu a do chaty nie wejdzie mi specjalistyczny sprzęt z siłki. co mam sobie kupić??
-Czy trenując np. tylko klate i biceps w domu jedząc te odzywki da mi to coś?
chodzi mi o to że jeśli zjem jakieś białka i witaminy które tak masy dodają to poprostu ich nie zmarnuje siedząc sobie na krzesle podnosząc 10kg hantelke?
odpiszcie prosze z jakimiś pomysłami jak mam uzyskać jakieś efekty mając takie warunki.

Jose
22-06-06, 12:08
chodzi mi o to że jeśli zjem jakieś białka i witaminy które tak masy dodają to poprostu ich nie zmarnuje siedząc sobie na krzesle podnosząc 10kg hantelke?zmarnujesz...

degustator
22-06-06, 12:18
no nioestety to nei ma tak prosto.... trzeba cwiczyc.. nie ma rady tak machajac sobie hantlami duzych efektownie uzyskasz.... moze na poczatku ale to i tak malo. odzywki bez planu treningowego to pieniadze w bloto.. chyba nie ozemy ci pomoc....

Matrixs88
22-06-06, 12:48
Jeśli niemasz czasu na trening spróbuj tego >>> http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=831

degustator
22-06-06, 13:13
miesie do rozwoju potrzebuja bodzcow. nie ma bodzcow nie ma rozwoju proste

sławo
22-06-06, 17:00
chodzi mi o to że jeśli zjem jakieś białka i witaminy które tak masy dodają to poprostu ich nie zmarnuje siedząc sobie na krzesle podnosząc 10kg hantelke?

pisząc takie słowa to tak jakbyś myślał że każdy dobrze wyglądający i zadbały o swoje ciało człowiek to jakiś obibok który siedzi na krześle i czasem machnie sobie hantlem i a w drugiej ręce trzyma odzywkę

kulturystyka to bardzo ciężkie zajęcie

szuvii
24-06-06, 21:06
Mam takie pytanko to co wogle masz za sprzed w domu co tylko sama hantelke czy cos wiecej napisz.