PDA

Zobacz pełną wersję : wypoczynek



vege-core
16-01-08, 11:32
Cwicze juz ladnych pare miesiecy ale nigdy mi sie to nie zdarzylo. Mianowicie mimo duzego i ciezkeigo treningu na drugi dzien wstaje rano jestem wypoczety i od razu rzuca mi sie do glowy kiedy moge w ciagu dnia isc na silownie. Zero zmeczenia , obolalych miesni , zakwasow- czy to znaczy ,ze moge cwiczyc coziennie bez przerw? No i kiedy w takmi razie regeneruja mi sie miesnie? Dodam ,ze obecnie jestem na kreatynie .

Seba87
16-01-08, 12:04
to pewnie przez kreatyne, uzyta na czysty organizm daje duzo dobrych efektów i moze dlatego nie czujesz zmeczenia ale cwicz 3 razy w tygodniu zeby miesnie miały czas na regeneracje

Seweryn11
16-01-08, 15:13
3 do 4 to kreatyna jak p.w ale nie tylko możliwe że na treningu się ciut ochrzaniasz

jasiek69
16-01-08, 16:16
to pewnie przez kreatyne, uzyta na czysty organizm daje duzo dobrych efektów i moze dlatego nie czujesz zmeczenia ale cwicz 3 razy w tygodniu zeby miesnie miały czas na regeneracje


o co chodzi z tym czystym organizmem ??

VegetaSSJ3
16-01-08, 16:40
Jesli bedzies cwiczyl bez przerwy to watpie zebys mial jakies rezultaty miesnie musza miec odpoczynek wtedy sie regeneruja i nabieraja sily na nastpny trening i po odpoczynka sa jeszcze lepsze silnieksze a jak je przetrenujesz to odmowia wkoncu a czuc sie mozesz lepiej dlatego ze jedziesz na kreatynie