PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta



matacz
21-06-06, 19:55
Witajcie

15 lat
wzrost ok. 180cm
waga ok.60kg

kupiłem Olimp Kreatyna Mega Caps 150 caps 1250mg i

GAINER 737™ firmy MEGABOL

Jestem szczupły i mam problem z przybraniem masy, słyszałem że odżywki gainer są wręcz idealne dla takiej szczupłej osoby jak ja. A biorąc ją z kreatyną będą widoczne lepsze efekty.
Prosze was abyście napisali mi jaką dietę mam stosowac i co myślicie na temat tych suplementow oraz w jakich ilościach mam je brac i w jakich odstępach czasowych.

Z góry dzięki !!

Jose
22-06-06, 17:27
gainer 737 to najgorszych chyba gainer jakiego znam ;]
co do diety to poczytaj kilka tematow to sie zorientujesz co powienienes jesc i w jakich porach...
kreatyne bierzesz 5 g z rana naczczo i 5 g po treningu a w DN 5 g z rana i 5 g w porze w ktorej zazwyczaj masz trening...

matacz
23-06-06, 07:07
Jeżeli jest to najgorszy gainer to według ciebie jakie jest najlepszy ale taki który dużo nie kosztuje. I czy przy mojej wadze i tym że mam problemy z przytyciem moge brac kreatyne

vlk
23-06-06, 08:43
Jeżeli jest to najgorszy gainer to według ciebie jakie jest najlepszy ale taki który dużo nie kosztuje. I czy przy mojej wadze i tym że mam problemy z przytyciem moge brac kreatyne
Waga nie ma znaczenia.
Wazniejsze jest ile trenujesz. Jak zaczynasz to nie ma co sie rzucac na kreatyne.

degustator
23-06-06, 16:46
kupiłem Olimp Kreatyna Mega Caps 150 caps 1250mg 150 to troche malo lepeij 300 kaps ja bralem i bardzo dobra tyle ze na masie mi wiele nie przybylo... wsumie waga w miejscu ale na bicu centmetr urosl....

zizu
24-06-06, 12:59
nie spamowac mi tu :idea:

matacz
24-06-06, 16:32
No właśnie ja dopiero zaczynam i chodzi mi aby przybrac więcej na wadze bo mam nie dowage
słyszałem że gainer jest idealny a biorąc to z kreatyną waga idzie w góre i masa mięśniowa. Powiedzcie co sądzice

zizu
24-06-06, 18:26
czlowieku tu zaaden gainer ci nie pomoze, jesli nie bedziesz mial odpowiedniej diety..
a o suple pytaj dzial nizej :neutral:

brysk
24-06-06, 20:56
moge sie zalozyc ze pomoze ;)

sławo
24-06-06, 21:24
a ja się założe że nie pomoże
zjadłem w ten sposób chyba z 15 kg odżywek

brysk
24-06-06, 21:37
na jednym gainerze zyskalem 5 kg masy

zeby nei bylo nastepnego posta to jestem ekto i mam piekielnie szybki metabolizm


sam nie jestem w stanie trzymac diety , to niemozliwe

zizu
25-06-06, 15:26
doucz sie brysk :wink:

nie mozna przytyc na masie miesniowej 5kg po jednym garniaku.. nie majac odpowiedniej diety.. bo nawet z dieta to jest prawnie nie osiagalne

a Ty mi pewnie piszesz ze przytyles bo jadles wszytko co ci pod lape wpadlo.. hyh :grin: i do tego gainer owszem przytyles ale to tylko tluszcz i woda

brysk
25-06-06, 16:32
tluszcz tez , ale to tez sie dla mnie liczy

a poza tym jak slowo masa, odbierasz jaka miesniowa to blad ;)

matacz
25-06-06, 19:22
Czyli biorąc gainera to w ciągu miesiąca moge prytyc nawet 5kg

brysk
26-06-06, 11:11
mozesz przytyc a mozesz tez nie przytyc, zalezy od genetyki

"dodatkowe jedzenie" przez pewien okres czasu powinno zaowocowac ;) i raczej cos zlapiesz

z tego co widze to z gainerem nie za bardzo trafiles ;)

matacz
26-06-06, 14:03
jeżeli z gainerem nie trafiłem to co mam kupic by w jak najszybszym czasie złamapac kilka kilo

zizu
26-06-06, 15:16
mozesz przytyc a mozesz tez nie przytyc, zalezy od genetyki

z tego co pisze w poscie, widac ze klega jest ektomorfikiem wiec raczej nie przytyje : ))


"dodatkowe jedzenie" przez pewien okres czasu powinno zaowocowac i raczej cos zlapiesz

kota w worku :mrgreen:


zamykam bo temat bez sensu :wink: