PDA

Zobacz pełną wersję : Bio Tech TRI CREATINE MALATE



dzako18
15-01-08, 13:55
Witam znalazłem taką oto kreatyne i jak zobaczyłem cene to nie wiem czy nie kupic na spróbe bo 35zł za 300 gram to moim zdaniem cos mało czy ktos to brał?

Punisher
15-01-08, 13:57
Bierz, bardzo dobra kreatynka!

dzako18
15-01-08, 14:14
to czego taka tania ??

Punisher
15-01-08, 14:53
Tego nikt nie wie. Za takie pieniądze jest lepsza niż niektóre droższe.

pablo91prg
15-01-08, 14:53
moze promocja albo termin waznosci uplywa niedlugo ;] ale nawet jesli tak to luuz pewnie zdazysz skonczyc cykl przed uplywem terminu ;P

Punisher
15-01-08, 15:16
Nie chodzi o termin ważnośi.
One tak stoją w takiej cenie.
Jeżeli nie ufasz to kup inną, ale ja cenię tą kreatynkę.

dzako18
15-01-08, 16:07
skoro tam mowisz to sprobuje bo mam mało kasy wiec mi pasuje

Symu
15-01-08, 20:48
Sofok brales ja i masz porownanie do TCM np. z olimpa?? Bo ja już się na to szykowałem z 2 razy ale za każdym razem coś mnie od niej odciągalo:)

dzako18
15-01-08, 20:55
Symu to wez i ja wezme i porównamy efekty za jakis czas bo tak to sie nigdy nie przekonamy czy dziala ;-)

mały huba
15-01-08, 21:24
W ogóle mnie ta firma zastanawia bo wszelakie glutaminy,aminokwasy czy białka mają naprawdę tanie. Wie może ktoś więcej o tym ??
Wracając do tematu Tri creatine- to jako jedna z niewielu firm ma jabłczan w proszku, wyjątkowo tani należy dodać i w dodatku działający, co osiedlowi pakerzy mogą potwierdzić, polecam.

Punisher
15-01-08, 21:57
Sofok brales ja i masz porownanie do TCM np. z olimpa?? Bo ja już się na to szykowałem z 2 razy ale za każdym razem coś mnie od niej odciągalo:)

Nie brałem TCM olimpu. Ale efekty i tak były bardzo dobre i byłem bardzo zadowolony po cyklu. Kumple też brali i tak samo (zaraziłem ich tym).
To niewiarygodne, że za tą cenę były takie fajne efekty.
Niektórzy mówią, że tam jest mono. Ale jakoś mnie nie zalało, więc możliwe, że tylko tak mówią od rzeczy. Przetestowałem i dowiedziałem się.

dzako18
16-01-08, 07:53
bo wiesz jak cos jest tanie to od razu sie mowi ze złe

Symu
16-01-08, 16:18
Dzako wczesniej niz kwiecien raczej nie sprobuje tego ale przed wakacjami moze bo wtedy cos wlasnie jablczanowego bede potzrebowal :) . Firma no jakos malo znana u nas. Jeśli to jest ten biotech od MLO to bym byl spokojniejszy ale pewnosci nie mam. Sofok co do zadowolenia no to tu jest tak ze ja bylem z mono zadowolony ale jak potem wziolem creapure to juz zwyklego mono nie wzialbym.

Punisher
16-01-08, 16:43
To może powiem tak: nie wyobrażam sobie lepszego jabłczanu.
Wątpię, że inne tcm dałoby mi chociaż tyle lub więcej niż to Bio Tech'a (niemcy).
Ale wiadomo, na każdego inaczej wszystko działa.