PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o rade:)



kasiodek
14-01-08, 09:23
Witam:)
Juz wczesniej zamiescilam u Was jeden post i bardzo dziekuje za odpowiedzi:P
Mam pytanie ile razy dziennie musze wykonywac brzuszki i po ile seri?Ile czasu przerwy miedzy seriami?Prosze o rade...
Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam:*

lenin8912
14-01-08, 10:34
Ja mysle ze z 4 serie po 15-20 powtorzen, a przery miedzy seriami okolo1,5 min:) pozdro:) ale poznije mozesz zminiejszyc do 1min i np dwa razy dzienie wykonywac cwiczenia na brzuszki

tom
14-01-08, 10:48
same cwiczenia na brzuch niewiele dadzą
proponuje
szybki marsz/bieganie/rower/lub intensywny aerobik, na poczatek 3x w tygodniu
do tego masz tu cwiczenia na brzuch - wykonuj cwiczenia na skosne i proste brzucha
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp
wykonuj je tak zebys mogla cwiczyc na drugi dzien, z dnia na dzien zwiekszaj ilosc powtórzeń/serii, przerwa miedzy seriami 30-60 sekund, zeby zlapac oddech

lukemaster
14-01-08, 17:05
no wąłsnie tutaj neiz godze sie z przedmuwcą same brzuszki duzo dają widizałem po sobie ja robiłęm po 100 dziennie najpierw 10 seri po 10 potem 5 seri po 20 jak mi sie brzuch wzmocnił robiłem 2tyg a był zaskakujące efekty po co ma robic jakis aerobik biegac itd..jak on chce chyba sam brzuch zrzezbic a nie spalic inne mięsnie...(rzezbic)a i rób spiecia brzucha czyli nie do smej góry i nie dos amego dołu

tom
14-01-08, 22:07
wlasnie robiac same brzuszki wzmocnisz miesnie brzucha ale nie spalisz zbyt wiele tluszczu bo trening na sam brzuch trwa za krotko zeby spalac
jak on chce
ps. ON to jest ONA dlatego aerobik poleciłem:)

lukemaster
14-01-08, 22:13
aha...:D to przepraszam za omyłke:D