PDA

Zobacz pełną wersję : Suple na pierwszy cykl



Blakee
21-06-06, 10:23
witam!
a wiec w lipcu chialbym zaczac swoj pierwszy cykl kreatynowy(wczesniej nie stosowalem zadnych odzywek). dlugo myslalem nad wybraniem jak najodpowiedniejszych odzywek i przeczytalem wiele artykulow, ale wciaz nie jestem przekonany co do tego :P tak wiec troche info o mnie: wiek-17lat; waga-72,5kg; wzrost 171cm; staz-1,5roku; typ sylwetki-endomorfik (nie mam problemu ze zwiekszeniem masy miesniowej pod warunkiem, ze dostarcze wystarczajaca ilosc substancji odzywczych, z czym mam niekiedy problemy, ze wzgledow finansowych :cry: ); podczas treningu obwod (wiekszosci cwiczonych) miesni powieksza mi sie o okolo 3cm.
a oto odzywki, ktore chce zakupic: OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE Powder 600g, 2x TREC Dextrose powder 500g, TREC PERFECT WHEY PROTEIN 1500g, OLIMP TOP MASS 3400g, a także OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 360kaps. trzymam sie schematu kreatyna+transporter+odzywka weglowodanowo-bialkowa typu "bulk"+odzywka bialkowa+BCAA. A teraz pytania: czy zamiast dextrosy powinienem zastosowac d-ribose z OLIMPA bądź zakupić produkt TRECA CREATINE mikronized 200 mesh + Rybose ?? czy odzywki, które wybralem sa dobrej jakosci? prosze o komentarze, z góry pozdrawiam wsystkich i dziekuje :grin: !!!

Litwin25
21-06-06, 10:54
A ja ci polece jeszcze cos innego.Sam ostatnio szukałem dobrego carbo i znalazłem to:Biogenix carb bx-ma tauryne,d-ryboze i inne jakieś cudo którego nazwy nie umiem wymówic;p.A co do cyklu,to lepiej zrób go we wrzesniu,poniewaz jak wiesz mono gromadzi dużo wody a w lato na ogół są duże temparatury i wszystko wypocisz,czyli możesz nie miec efektów i będziesz mówił że odżywki to ściema;p

Blakee
21-06-06, 11:04
a co myslisz o produkcie OLIMP DEXTRO JUICE, to tez moze byc calkiem niezle. a ja chcialbym suple tylko z OLIMPA (mam najwieksze zaufanie do tej firmy) no ostatecznie z TREC'a ...mam nadzieje ze mnie rozumiesz ;]

brysk
21-06-06, 11:06
a brales to carb bx ??

jak zjesz cale to pogadamy, krotko mowiac to szajs , podczas treningow chcialo mi sie zygac, slabo sie rozpuszcza, co za tym idzie kiepsko sie wchlania, nie ma tu zadnego szybkiego zastrzyku energii, moze kusic jedynie skladem niczym innym, robi sie duza piana odradzam

lepsze bedzie zwykle carbo z olimpa

Jose
21-06-06, 11:25
a ja chcialbym suple tylko z OLIMPAto carb bx mozesz smialo kupic bo to jest BIOGENIXA a BIOGENIX = OLIMP :mrgreen:
a co do Twojego zestawu to BCAA mozesz sobie odpuscic bo zbedne to jest podczas cyklu a skoro masz probelmy z pieniedzmi na diete to o wiele lepiej Ci to wyjdzie jesli na nia wlasnie je przeznaczysz niz BCAA....

tomek.
21-06-06, 12:06
jesteś endo i pewnie problem z nabieraniem tłuszczu jest

ja bym wywalił węglowodany proste a przez cały dzień jadł wegle złożone. jeżeli chcesz to mozesz pomyśleć nad innym transporterem kreatyny.

aminy olej lepeij dokup więcej białka.

Litwin25
21-06-06, 13:40
Nie piłem tego carbo od biogenixa,dlatego założyłem temat o nim i o taurynie i sie tam ludzi wypytwyałem,ale twojej odpowiedzi nie zauważyłem.Jedyne carbo jakie piłem to zwykłe carbo od Olimpa,szybko się rozpuszczało i było smaczne,ale może się właśnie skusze na dextro juice.

Blakee
21-06-06, 14:06
skuś się, skuś... :mrgreen: bo uwazam, że naprawdę warto, zważywszy na cenę 30zł za 1,5kg DEXTRO JUICE, w którym oprócz dextrosy występuje również tauryna, czyli można powiedzieć, że jest to bardzo dobry produkt do łączenia z kreatyną :grin: a poza tym możesz być pewny co do jakości supla

Litwin25
21-06-06, 14:11
No pewny nie moge byc,bo go nie brałem;p.Zresztą do nastepnego cyklu mam jeszcze czas,bo bedzie dopiero we wrzesniu.Teraz musze wygasic organizm na miesiąc,potem miesiąc wprowadzenia i do pieca z horse power i tab;p

Jose
21-06-06, 14:12
no dextro juice jesli chodzi o rozpuszczalnosc i smak jest jak najbardziej ok :)

Blakee
21-06-06, 14:31
co według Was jest skuteczniejsze OLIMP TOP MASS czy OLIMP PROFI WHEY MASS, a także OLIMP WHEY PRO MATRIX czy TREC PERFECT WHEY PROTEIN ??

pakernia.pl
21-06-06, 16:21
Olimp Profi Whey Mass wg mnie jest lepszy, za to z białek wziąłbym to:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=31&products_id=619

pozdrawiam