PDA

Zobacz pełną wersję : POTRZEBUJE PILEN POMOCY !!! BŁAGAM !!!!



mareczek16
20-06-06, 23:55
Witam wszyskich!

Mam ogromną prośbę... chodzi o to, że ćwiczę sobie w domu... posiadam hantelki (2x3kg), ekspander (5x4kg), ławeczkę prostą i niedługo mam zamiar kupić drążek (lecz to dopiero po wakacjach...).

Koniecznie potrzebuję jakiegoś treningu, który szybko powiększy moją masę, zwiększy siłę oraz rzeźbę...

Jestem strasznie chudzy... mój wzrost to 172cm, a waga to 51kg... :(

Nie wiem jak mam ćwiczyć, ile razy w tygodniu i przez jaki czas :(

Błagam wszystkich o pomoc... zależy mi na jak najszybszym uzyskaniu efektów.

Uprzedzam, że nie mam zamiaru brać żadnych suplementów typu kreatyna, dekxtroza itp. itd. Niestety nie jadam również warzyw ani owoców... :(

PROSZĘ O OPISANIE ĆWICZEĂ? I MO&#379E JAKIEJŚ DIETY DLA MNIE!

BŁAGAM!

Pozdrawiam i z góy dziękuję...

PORADY MO&#379NA WYSYŁAĆ NA MOJEGO MAILA: mareczek16@gmail.com LUB POD NR GADU-GADU: 4289234 !!!

Jose
21-06-06, 11:03
poczytaj troche forum na tak podstawowe pytania znajdziesz wszedzie odpowiedz....

Matrixs88
21-06-06, 16:36
Masz trochę mało sprzętu więc zobacz to >>> http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=831 może Ci się przyda. Zobacz do działu Dieta i ułóż sobie dieta bo dieta jest bardzo ważna ewentualnie jeśli nie jadasz warzyw to kup sobie jakiś preparat witaminowy i może jakiś gainer-(suplement wysoko węglowodanowy).

krzychuool
22-06-06, 14:01
sezonowiec sie obudzil :mrgreen:

pw
22-10-07, 16:42
Chciałem pomóc, ale widać że tylko oczekujesz pomocy w taki sposób aby ludzie do ciebie się zgłaszali i Ci mówili rób tak, tak nie rób itd.
Pewnie już się tu nie pojawisz ale moze inny zielony typ przeczyta