PDA

Zobacz pełną wersję : Późny odblok, czy jest sens?



twistthecub
13-01-08, 14:36
Cześć,
jestem nowy na tym forum, a zarejestrowałem się, ponieważ kumpel powiedział mi, że mogę tu uzyskać profesjonalną poradę.
Zrobiłem dwa cykle, chyba niezbyt porządnie. Nie bardzo sie na tym znałem, a doradzał mi koleś, który (jak sądziłem) zna się na tym, ale z tego, co tu czytam, chyba jest inaczej.
W kwietniu zeszłego roku zrobiłem 4 tygodnie deca(200)+trenbolon(150) i 4 tygodnie deca(200)+sustanon (250)*; zastrzyki co 5 dni, przedostatni po 7 i ostatni po 9 dniach -wg. instrukcji. Siła i masa w sumie spoko, byłem zadowolony, ale odbloku nie robiłem.
Po 2 miesiącach znów deca i tren -8 tygodni, zastrzyki z częstotliwością jak poprzednio, też bez odbloku. Po tym drugim tak jakby mniej i rzadziej chciało mi sie bzykać, ale zapewniano mnie, że to normalne i ze samo sie ureguluje. Tuż przed świętami, w grudniu wziąłem 3 zastrzyki z sustanonu i libido wróciło do normy (oczywiście), teraz jestem prawie 4 tygodnie po ostatnim zastrzyku i w sumie nie jest źle, ale zastanawiam sie, czy robienie odbloku po takim czasie ma w ogóle sens. Koleś, który w zeszłym tygodniu miał mi załatwić HCG coś się z tym ociąga... wiem, ze po susta powinienem zaczać Clomid, albo HCG w 3 tygodnie po ostatnim zastrzyku... czy teraz ma to sens, jeśli za miesiąc, półtora może planuje następny cykl (już ustawiany przez kogoś, kto się na tym zna nieco lepiej)?


*nie jestem pewny, czy podaje właściwe dawki w mg...

lg team
13-01-08, 19:25
pomijajac durnego kolege ktory Ci tak doradzal, Ty rowniez nie grzeszysz rozumem,

skoro wiesz ze lipnie brales to po huja chcesz robic kolejny cykl - mozesz mi wytlumaczyc?

proponowalbym krotki cykl na propionacie i dopiero porzadny odblok, i spora przerwe od towaru,

twistthecub
13-01-08, 22:26
pomijajac durnego kolege ktory Ci tak doradzal, Ty rowniez nie grzeszysz rozumem,
możliwe, ale uczę się na błędach.


skoro wiesz ze lipnie brales to po huja chcesz robic kolejny cykl - mozesz mi wytlumaczyc?
napisałem wyżej, że kolejny cykl, chce juz zrobic pożądnie, żeby mi go ustawił ktoś, kto sie na tym zna, a nie kłuć się bez sensu.



proponowalbym krotki cykl na propionacie i dopiero porzadny odblok, i spora przerwe od towaru,
mam w domu trochę (jakieś 10 ampułek) sustanonu, tam chyba też jest Propionian Testosteronu - nadałoby się na to, co ty proponujesz?

lg team
13-01-08, 22:55
mam w domu trochę (jakieś 10 ampułek) sustanonu, tam chyba też jest Propionian Testosteronu - nadałoby się na to, co ty proponujesz?

i to mialem na mysli piszac, ze nie grzeszysz rozumem, z takim pojeciem to wiesz...

vold
13-01-08, 23:04
Wiedza to podstawa!, durne cykle nic nie dają jedynie chwilowy efekt, odblok to podstawa , nie wiem jak tam stan twoich jajek ale może i jest konieczność podania HCG ten środek możesz podawać nawet długi okres po cyklu jak i w trakcie, ale faktycznie cykle do bani.

twistthecub
13-01-08, 23:44
lg, ty natomiast nie grzeszysz kulturą! po to sie tu zarejestrowałem i po to zadaje pytania, żeby sie dowiedzieć, a jeżeli nie masz na temat tego wątku nic interesującego do powiedzenia, to daruj sobie. chodziło mi o konkretne odpowiedzi NA TEMAT, a nie ocenę stanu mojego intelektu.

dzięki valdemort za post. nie wiem jak ocenić stan moich jajek. wyglądają w porządku ;) i działają chyba nieźle, bo nadal mi staje;), może nie tak często jak przed tymi cyklami, ale jednak. rozumiem, ze HCG mi nie zaszkodzi? możesz napisać jak to powinienem brać i jak ocenić, czy potrzebuję, czy nie?

reman
14-01-08, 14:41
ja bym podal 3 strzaly hcg na wszelki wyapdek bo najlepiej byc pewnym:)

Rynju
14-01-08, 17:06
cykle bez pomyslu, niedlugo deca dick ci zostanie na stale jak bedzie tak walil w siebie dece czesto i bez odbloku! Twoim sposobem na utrzymanie formy powinien byc odblok a nie kolejny cykl!

kogut2
14-01-08, 19:38
wes 3 centy hcg , 1 cent na tydzien i bedzie dobrze

twistthecub
14-01-08, 21:06
dzięki za rady. zdobię na dniach test na własny testosteron we krwi i będę wiedział na czym stoję. ale chyba faktycznie, HCG...

kogut2
14-01-08, 22:17
wes i nie spradzaj

vold
14-01-08, 23:45
Nic nie szalej 1 amp pregnulu 5000iu, rozbita na 5 razy i injekcja co 4 dni.