PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie, kolejne...



Gebrand
13-01-08, 09:52
Joł, joł, mam pytanie. Chciałbym schudnąć około 8 kg. Nie jest to dlamnie raczej problemem bo kiedyś schudłem około 30kg wykonując jakieś przysiady, brzuszki, pompki codziennie, ale to nie jest teraz ważne xD. Ja chciłabym schudnąć ale zwiększając przy tym nieco masę mięśni, nie chce robić typowego treningu na rzeźbę. I tu dochodzimy drodzy państwo do mojego pytania: czy jeżeli zastosuje trening który będzie wyglądał tak :

PON: Klatka+biceps+Brzuch
ŚR: Plecy+Triceps+Brzuch
PT: Barki+Kaptury+Nogi+Brzuch

Po każdym treningu steper 30 minut, na każdym treningu inaczej trenuje brzuch, tzn. w Pon. brzuszki na skośnej, Śr. wznosy nóg na skośnej, Pt. skłony z hantlą.
Do tego 4 posiłki dziennie, mało pieczywa, mało ziemniaków, dużo wody, twarogu i serka wiejskiego (półtłustego). Serie i powtórzenia: duże grupy mięśniowe: 12 serii 12-10 powt. małe grupy 9 serii 12-10 powt. Przerwy pomiędzy do 1 minuty max. Da rade osiągnąć to co chce ?

milo90
13-01-08, 10:47
schudnac to moze i od tego schydniesz, ale nie zbudujesz mięśni...

Gebrand
13-01-08, 12:03
a to dlaczego ?

milo90
13-01-08, 13:01
po pierwsze 10-12 powtuzen to ja stosuje w czasie redukcji, na mase ja bym robił do 8 powturzeń, pozatym po dobrze wykonanych ćwiczeniach organizm nie powinien mieć juz siły na zaden wysiłek, a dobijając go stoperem, organizm poprostu nie bedzie zuzywał do produkcji energii tłuszczu tylko białka z twoich mięśni, a pozatym musisz wiedzieć ze masy i redukcji nie mozna robić jednocześnie bo to koliduje ze sobą

Gebrand
13-01-08, 17:19
To lepiej robić redukcje normalnym planem na rzeźbę 6x w tygodniu ?

milo90
13-01-08, 17:51
tak, redukcje robi sie polanem na rzeźbe, a mase to swoją drogą..