PDA

Zobacz pełną wersję : problem z przybraniem na wadze!



Azek
13-01-08, 00:58
Witam...mam nadzieje, ze wybralem dobry dzial do tego tematu :D
Otoz na silke chodze od okolo 9-10 miesiecy~ Zawsze bylem bardzo chudy i drobnej postury :) wazylem zaledwie 54kg zanim poszedlem na silke. Obecnie waze 63-64kg~.. ale nadal mam bardzo duzo problem z przytyciem.. poprostu bardzo ciezko jest mi przybrac na wadze.. przebylem juz cykl na kreatynie, paru pumerach itp. Teraz zakupilem bialko i niby troche podskoczylem na wadze ale to wciaz troche za malo :( Diety nie mam... ale staram sie jesc produkty zawierajace bialko oraz rozne weglowodany (jogurty, serwatka itp.) A wiec zwracam sie do was tutaj z prosba o pomoc! Co zrobic zeby przytyc? Zakupic jakas masowke? albo cos innego? zabrac sie za porzadna diete?czy moze cos innego... Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Azek,

Rynju
13-01-08, 08:27
masa ci idzie! myslales ze 10kg pojdzie ci w miesiac?! ;) zrob:
1. Diete
2. Trening
3. Odzywki
4. Suple

123
13-01-08, 11:09
u mnie jest podobnie z tym ze wazylem 56kg przytylem do 62kg w ciagu 3 miesięcy i teraz stoje w miejscu:/ nie wiem czy zwiekszyc ilosc bialka w diecie czy poprostu przybieranie na wadze u mnie cyklami bedzie szlo

Rynju
13-01-08, 11:15
nie bedzie szlo bez konca. Na poczatku najszybciej, potem dodaj odzywki itp.

dawidziol1987
13-01-08, 11:28
ja też kiedyś miałem ten sam problem i pijem 2 litry mleka dziennie i przytyłem z 6kg tylko laktoza w mleku nie jest zbyt dobra dla kuturysty ale jak ci bardzo zależy na masie to polecam

pw
13-01-08, 13:49
Jeżeli masz problem z kaloriami to daj tłuszczy.
Dużo kalorii w małej objętości