PDA

Zobacz pełną wersję : l-karnityna



slim shady
12-01-08, 02:44
Od 2,5 miesiąca regularnie cwicze na siłowni (4-5 razy w tygodniu) mam 187 wzrostu i 95 kg. Chce zrzucic troche kilo czy l-karnityna bedzie dobra do tego? czy trzebaa jakieś cwiczenia wykonywac by działanie było efektywniejsze? i jak zrzucic zbędną mase z ud bo mam bardzo grube (jakie cwiczenia polecacie) pozdro

Seba87
12-01-08, 03:09
Z odzywek dobry bedzie thermo speed extreme olimpa w połaczeniu z karnityna treca albo innej firmy albo w połaczeniu z thermo fat burnerem firmy trec, i dorzyc hmb. Trening oczywiscie na rzeźbe chyba znajdziesz jakis w temacie trening, dieta równiez ograniczona.

tom
12-01-08, 15:21
po 1 to diete trzeba miec bo inaczej nic z tego...
do tego rób zwykly trening silowy i aeroby/interwaly- bardziej polecam:)
l karnityna jest duzo przereklamowana i nie warto kupowac tego tak samo jak i hmb na redukcje nie pomoże, jedynie wykazuje dzialanie antykataboliczne
tse na pierwszy kontakt ze spalaczami może być

Seba87
14-01-08, 01:02
cały czas mówisz ze hmb nie działa ale ja moge potwierdzic ze działa i w redukcji dobra jest słuzy zarówno jakos antykatabol jak i spalacz bo troche przycina i dobrym pomysłem jest łaczenie go z innymi spalaczami ale co do hmb wypowiadam sie tylko na temat olimpowskiego

tom
14-01-08, 11:21
mialem gdzies badania ktore potwierdzają ze hmb prawie nie dziala, i nie jest to spalacz jak znajde to wrzuce.