PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase a co po niej ?



Makavelli
11-01-08, 14:47
|Obliczylem sobie swoje zapotrzebowanie na kcal, białko weglow. i tluszcze
waze 76 kg przy 184cm
kcal: 2688
Białko: 114
Tluszcze: 136
weglowodany: 380
czy to jest dobrze ? ? ?
I co mam robic po diecei na mase ? po przeciez wiadomo ze po niej sie przytyje i zalozmy osiagne juz swoje wymarzone 82 kg to pozniej co ? dalej ta diete stosowac zeby dalej tyc czy jak ? ? ?

Seba87
11-01-08, 15:11
przyjete jest na ogół tak ze w zime robisz dietke na mase a w okresie letnim robisz rzeźbe i tak w kółko masujesz sie i rzeźbisz zeby to wszystko ładnie wygladało

Puchacz!
11-01-08, 15:12
Chyba troche za malo bialka a za duzo tluszczu moim zdaniem...

Seba87
11-01-08, 15:16
yy no własnie jak ty to obliczałes jesli przyjac ze potrzebujesz 2g białka na kg ciała to wychodzi 152 białka

Makavelli
11-01-08, 17:17
Chyba troche za malo bialka a za duzo tluszczu moim zdaniem...
yy no własnie jak ty to obliczałes jesli przyjac ze potrzebujesz 2g białka na kg ciała to wychodzi 152 bi
Obliczylem to z waszego wzrou na forum...
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=5460
to jak powinno byc poprawnie dla mnie ? :)

Seba87
11-01-08, 21:28
zaraz tam skocze i obadam co tam pisza bo cos mi tutaj nie pasuje

pw
11-01-08, 22:58
Po diecie na masę redukcja.
Tyle białka starczy jeżeli będzie to wyłacznie pełnowartościowe z dobrego źródła.

Makavelli
11-01-08, 23:28
Po diecie na masę redukcja.
Tyle białka starczy jeżeli będzie to wyłacznie pełnowartościowe z dobrego źródła.
ale jak dlugo powinno sie robic taka diete?
kiedy przestac ? i co po takiej diecie mam jesc?
i wogle to skoro po takiej "diecie" mam przytyc to nie lepiej zrec caly dzien czeklady itp. to sie przeciez syzbciej przytyje no nie ? ;>

Rynju
11-01-08, 23:48
to maja byc pelnowartosciowe skladniki dla miesni! Jesli ci zalezy na masie tluszczowej to zaden problem;) a tutaj robisz tak zeby nabrac masy, a potem ja redukujesz rzezbiac miesnie

Makavelli
12-01-08, 00:19
acha czyli dieta na mase jednak ma jakis sens ;p
a pomoze mi ktos prosze z tymi zapotrzebowaniami na codzienn? kcal białka tluszcze i weglow.
a tak wogel to jak waze 75/76kg to do ilu Kg powinnien stosowac ta diete? :-)

pw
12-01-08, 00:25
Makavelli gdy Twój organizm przyśpieszy na tyle z metabolizmem że masa będzie trudno szła przechodzisz lekko na redukcję. Lustro też Ci powie kiedy

Makavelli
12-01-08, 00:31
Makavelli gdy Twój organizm przyśpieszy na tyle z metabolizmem że masa będzie trudno szła przechodzisz lekko na redukcję. Lustro też Ci powie kiedy
czyli zalozmy ze przez caly luty robie ta diete przytyje a w marcu znowy wroce na diete na redukcje i tak w kolko tak?
a jakei byłyby odp na pozostałe pytania? ;>

Seba87
12-01-08, 01:23
ja robie tak przez cały okres czasu zimowego robie diete na mase a na rzeźbe robie około 2 miesiace bo przez miecha działają tylko spalacze a potem wyczerpuja sie ,ich działanie.

pw
12-01-08, 14:15
W lustrze, patrzysz na sylwetke jak widzisz że czas na redukcję bo dużo fatu już weszło i masy to lecisz redukcję. Warto zapytac kogoś z zewnątrz o opinię co robić bo często się nie widzi wielu rzeczy u siebie.

Seba trzeba zmieniać suplementy gdyż organizm się do nich przyzwyczaja, dlatego działanie spada.