PDA

Zobacz pełn± wersję : odzyweczki



lukemaster
10-01-08, 22:58
emka mam pytanie planuje teraz kupic jakiegos "dopalacza" ale..mam mało kasy mam kg białka i kg węgli w domu i teraz pytanie czy kupic jescze kilo białka czy 2kg gainera..zalezy mi na masie..zeby obwody zwiekszyc ale nie zeby mnie oblało ckreatyna niew chodzi w gre:)

Rynju
10-01-08, 23:10
no skoro masa to gainera :)

tom
10-01-08, 23:11
dopalacza znaczy no bostera tak?
do ilu ma być?:)
dokup bialko jesli chcesz czystej masy
ckreatyna nie wchodzi w gre a kreatyna?:)
np. jablczan nie ciagnie wody

Seba87
10-01-08, 23:11
wegle wsadz do pieca i spal przyda sie a pozatym to zalezy od tego czy sie zatłuszczasz szybko czy nie jak nie to gainera jak tak to 80 tke

lukemaster
11-01-08, 17:07
wiesz co ja mam skoki cisnienia a neichcial bym sie przekręcic na kreatynie hehe więc kreta i inne dopalecze na azocie nie wchodza w gre chce poprostu podbic bico z 2cm jak najszybciej i potrzebuje albo 2kg gainera plus 1 kg białka któe juz amma albo 1kg bialka któe mam plus 1kg któe kupie ...no i dietka plus ostry trening:Dzastanbawia mnie ile bym psozedł na amsie...?na 2kg bialka lub 2kg gainera plus kg bialka nie wiem coc lepsze ic zy dokonczyc te kilo bialka i kupic dalej czy kupic np gainera 2kg i ejsc i to i to:D naraz

Punisher
11-01-08, 18:28
Mówiłe¶ o jakim¶ dopalaczu, a nie o wspomagaczach diety.
Mało tego ganera potrzebujesz, musisz mieć dopracowan± dietę...

lukemaster
12-01-08, 11:59
no zle to uj±łem w słowa...tak sobie móie na odzywki ogółnie dopalacze;) nie koniecznie chodizło mi o cos co zawiera "no"to diete seobie opracuje a mam jescze pytanie czy brac białko i gainera jednoczesnie czy najpierw białko skonczyc potem gainera kupic chodzi o to zeby były jak najlepsze efekty

Punisher
12-01-08, 12:09
No np po treningu to gainera i między posiłkami też jako¶.
A białko np przed snem (białko na noc) i rano(do ¶niadania jak masz mało białka w nim albo od razu po przebudzeniu i po ok 30min ¶niadanie).

Seba87
12-01-08, 12:48
jak bedzie brał gainera i białko jescze to mozliwe ze sie moze bardzo zatłu¶cic

Punisher
12-01-08, 13:35
jak bedzie brał gainera i białko jescze to mozliwe ze sie moze bardzo zatłu¶cic
O co tobie chodz?

lukemaster
13-01-08, 00:08
http://allegro.pl/item291775268_olimp_gain_bolic_1000_kup_3_czwarta_ gratis_shaker.html
będzie to dobre ?? czyl;epiej kupic 2.3kg gainera z universala low gain czy jakso tak sei nazywa i ile pójde na 4kg z olimpu na masie miesniowej??

dexter
13-01-08, 00:17
To ile pójdziesz zalezy od diety, jeżeli ułozysz dobr± dietę to nawet nie bedzie ci potrzebny gainer i białko... pozdro