PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o rade



mis.15
10-01-08, 22:34
witam.Po 7 miesięcznej przerwie wróciłem na siłownie i ćwicze juz 3 miesiace , i zrobiłem sobie dietę do lutego , bo waze 87 kg i mam 185 cm , a potem chce poćwiczyć na masę do maja i nie wiem czy mogę wziąć taki zestaw ;
creatyna ; universala- monohydrat
gainera ; vitalmaxa 2
BCAA ; olimpu
glutamine ; olimpu
vitaminy ; olimpu
i nie wiem czy mogę brac na raz tyle ??
a masa to u mnie nie problem ale tluszczowa ;/

Seba87
10-01-08, 22:39
chcesz zrobic na rzeźbe? bo tak mi sie zdaje to lepiej bez gainera jak co to białeczko 80 % a zamiast kredki to moze jabczan jakis i hmb oczywisice a witaminki moga byc

mis.15
10-01-08, 22:42
nie wiem ale chcialbym troszke urosnac, a na wakacyjki wtedy rowek i wtedy rzeżba ??

Seba87
10-01-08, 22:47
nie wiesz, no na wakacje najlepiej rzexba bo ciepło mozna wiecej spalic tłuszczu a co do wzrostu to lepiej w młodym wieku duzych ciezarów nie podnosic bo moze to zachamowac wzrost

tom
10-01-08, 23:03
seba nikt nigdy nie udowodnił ze może zachamować wzrost a wrecz przeciwnie...
hmb to kiła nie oplaca sie...

mis 15 chyba nie jest az tak zle z tym fatem co?
suple dobre wypisałeś tylko ze:
wywal gainera i kup bialko przy tej budowie
glutamine i BCAA jak chcesz brac to na rzezbie jako antykatabolik, natomiast na masie za duzo nie pomoże, lub bierz tylko w porach okolotreningowych

i jeszcze maly drobiazg DIETA!:)

acha jeszcze male pytanko: jaki wiek?
ps. uzupelnij profil

mis.15
11-01-08, 00:02
heh dzieki za rady !! Tylko ze nie wiem jak mam uzupełnić to kato .No mam 17 lat , właśnie mam dietę białkową . Czyli uważasz ze jeśli kupiłbym gainera to nie potrzebnie czy jak??
pozdrawiam

Seba87
11-01-08, 00:43
hmb jest dobre ja biore z powodzeniem antykatabol jest i przycina troche podczas budowania masy

tom
11-01-08, 10:15
u gory po lewej masz ustawienia wchodzisz tam i masz edytuj profil

SEBAN
11-01-08, 10:38
A jakies cykle wcześniej były? Czy to pierwszy na mono???