PDA

Zobacz pełn± wersję : Trening Na Mase :)



Makavelli
10-01-08, 20:48
Chcialbym zaczac cwiczyc na mase :) aby osiagnac taka klate:
http://raplife.blox.pl/resource/tupac1.jpg
Po Prostu mnie sie podoba
Waze 75 Kg Przy 184 cm
I zajrzalem sobie do tematu "Trening na mase"
i mam pare pytan co do tych treningow otoz nierozumiem po prostu ich nazwy, chodzi o ich wykonywanie:
-wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore... *czyli?
-rozpiętki ze sztangielkami na lawce prostej... *Co to sa te sztangielki? :smile::surprised: (pewnie niektorzy nie beda mogli sie powstrzymac od smiechu hehe wybaczcie ale po prostu tego nie czaje)
-francuskie wyciskanie sztangi lezac... *Francuskie... yyy? francuski sex rozumiem ale wyciskanie? ;D
------------------------------------------------------
-prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac... * czyli?
-podciaganie konca sztangi w opadzie...
-wiosłowanie sztang± w opadzie tułowia...
-podciaganie sztangielki w opadzie tulowia... * czyli x3 ?
------------------------------------------------------
-uginanie ramion ze sztanga...
-uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy)... *to w tym pierwszym na siedzaco? uchwyt mlotkowy?
------------------------------------------------------
-wyciskanie sztangi sprzed głowy (do klatki) *siedzac... czyli jak to robic?
-unoszenie sztangi na prostych rekach przed soba... *mam ja nosic przed soba czy co ?
-unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore... *to bokiem czy w gore?
-wzony ramion ze sztanga... *ech czyli?
------------------------------------------------------
-przysiady wykroczne... *?
-wspiecia na palce stojac ze sztanga na barkach... * ?
------------------------------------------------------
-Wyciskanie w±skim chwytem... * waskim chwytem czyli jak ?
-Sztangielka jednor±cz w opadzie... *?
------------------------------------------------------
-Wiosłowanie sztangielk±... * ??
-Wyciskanie skos w dół... *skos w doł ? jak ?
-Szrugsy... * yyy... ?
-dzien dobry... * Dobrywieczor... ? hehe
------------------------------------------------------
Acha i tak wogle to co ja powinnienen cwiczyc? i co brac jakas kreatyne czy cus zeby taka budowe osiagnac?
Pozdrawiam :)
P.S. Wybaczcie ze jestem jak narazie w tym zielony, prosze o odpowiedzi

Seba87
10-01-08, 21:25
A wiec pokolei :
- wyciskanie głowa w dól na dolna czesc klatki piersiowej czyli głowe trzymac tam gdzie tyłek a nogi tam gdzie głowe czyli odwracasz ławeczke i robisz odwrotnie ino pod skosem
- ssztangielki ano to s± te prety na które sie wkłada obciazenia ino takie krótsze niz sztanga:D
- francuskie to sa takie ze sztanga musi byc pozginana i lezac prostujesz rece do pionu bierzesz sztange i ciorasz do czoła i spowrotem

Seba87
10-01-08, 21:32
i wyciskania z barków to takie ze bierzesz sztange przed siebie i wyciskasz ja do góry i opuszczasz na wysokosc brody
- unoszenie sztangielek na boki pewnie chodziło o to na barki
- wznosy ramion ze sztanga na przednia czesc barkow czyli łapiesz sztange na wysokosci barków i unosisz do przodu
- przysiady wykroczne bierzesz sztangielki w obie rece i robisz wykrok wracasz a potem druga noga
- wpiecia na palce bierzesz sztange na barki i napinasz łydki czyli stajesz na palcach
- wyciskanie waskim chwytem waski a szeroki ? znasz róznice łapiesz sztange w waskim i wyciskasz góra dół
- wiosłowanie ze sztangielka na laweczce wypinasz sie bierzesz sztangielke jedna reka i podnosisz po ciele wzdłuz
- szrugsy bierszesz sztangielki w opie łapki blisko ciała i napinasz kaptury :D

Makavelli
10-01-08, 21:36
- wyciskanie głowa w dól na dolna czesc klatki piersiowej czyli głowe trzymac tam gdzie tyłek a nogi tam gdzie głowe czyli odwracasz ławeczke i robisz odwrotnie ino pod skosem
a jezeli mam tylko taka zwykla prosta ławke ? to moge to cwiczenie czyms zastapic?

sztangielki ano to s± te prety na które sie wkłada obciazenia ino takie krótsze niz sztanga
aaa to posiadam :D

sztangielki ano to s± te prety na które sie wkłada obciazenia ino takie krótsze niz sztanga
niestety niemam to da sie przezyc bez tego no nie ? ;p

Seba87
10-01-08, 21:37
mówisz ze masz a potem mówisz zenie posiadasz to sie zdecyduj , no na prostej ławce ciezko bedzie zrobic dół klatki tylko przenoszenie kładziesz sie w poprzek i przenosisz sztangielke nad soba

Makavelli
10-01-08, 21:41
i wyciskania z barków to takie ze bierzesz sztange przed siebie i wyciskasz ja do góry i opuszczasz na wysokosc brody
acha :) rozumiem

- wznosy ramion ze sztanga na przednia czesc barkow czyli łapiesz sztange na wysokosci barków i unosisz do przodu
czyli podobne do tego co pierwsze opisales tylko ze tamto to jest do brody ;]

wyciskanie waskim chwytem waski a szeroki ? znasz róznice łapiesz sztange w waskim i wyciskasz góra dół
acha :) kurcze jakie to sie wydaje byc proste ;p
jak dotad narazie wszystko rozumiem co mi opisales :)
EDIT:
mówisz ze masz a potem mówisz zenie posiadasz to sie zdecyduj , no na prostej ławce ciezko bedzie zrobic dół klatki tylko przenoszenie kładziesz sie w poprzek i przenosisz sztangielke nad soba
Wybacz nie pisalem ze posiadam caly sprzet...

Seba87
10-01-08, 21:54
nie nie to cwiczenie robi sie tak iz łapie sie na poziomie barków i masz wyprostowane prawie rece i do poziomu barków ja podnosisz przed sob± , a co ty tam masz za sprzet wiec napisz

Puchacz!
10-01-08, 22:02
www.kulturystyka.pl/atlas na dole masz prawie wszystkie ćwiczenia wejdz sobie na dana partie miesni i zobacz gify co jak sie robi. Pozdro!