PDA

Zobacz pełną wersję : Co powiecie na połączenie Tri Amino + białko?!



michaelowen
10-01-08, 10:02
Witam!

Na wstępie, chciałem się przywitać, ponieważ jestem tu nowy.
Chce Was prosić o rade :) Mam 16 lat, trenuje muay thai, ćwiczę w domu podstawowe mięśnie. Biorę białko co wieczór "Trec - Perfect Whey Protein". Chce kupić Tri amino, ze względu na to iż mogę po nim trochę urosnąć, i rozbudować mięśnie. Tylko czy mogę łączyć Tri amino i białko na noc?

Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdr

Seba87
10-01-08, 17:58
nie licz raczej na to ze po tym podrośniesz, lepiej kupic jakies porzadne amino amerykańskiej dobre firmy a białeczko na noc moze byc

ktostamxxx
11-01-08, 12:39
Siema, piszesz że ćwiczysz muay thai ale nie napisałeś że chodzisz na siłownie. Jeśli nie chodzisz to nie masz co się spodziewać za dużo gdyż mięśnie jak są obciążane to się pompują a jak się pompują to dają sygnał do wzrostu... A podczas takich treningów nie spompujesz mięśni tak jak trzeba. Po za tym jak chcesz rosnąć to same białko Ci nie wystarczy potrzebujesz również odpowiedniej diety no i niewspomniana wcześniej siłownia

michaelowen
11-01-08, 20:58
W domu wystarczająco mam spompowanie ręce i brzuch! Pompki robie od lat, tylko teraz chce trochę pomóc swoim mięśniom... Rozmawiałem z lekarzem o tym białko z tri amino i powiedział ze nie wie czy to tak można mieszać z białkiem, bo można przedobrzyć...

Seba87
11-01-08, 21:49
mozna zastosowac jakis odstep pomiedzy braniem bcaa a białkiem z 30 min

michaelowen
13-01-08, 17:22
Myślę, że to dopry pomysł, z tą przerwą :) Dzięki za pomoc :) Seba87 - sog


Pozdro ; )