PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrzucic zbedne kilogramy po ciazy



kasiodek
09-01-08, 18:52
Witam.

Nie mam kogo sie poradzić dlatego postanowiłam napisać posta na forum kulturystycznym, mam nadzieje ze mi pomozecie:-)

A wiec zaczne od pierwszej rzeczy.
Jak kazdy wie to po ciazy zostaje zawsze lekki brzuszek jednak zadna kobieta go nie chce:-) dlatego chciałam sie zapytac jakie cwiczenia powinnam robic... domyslam sie ze brzuszki ale nie mam pojecia ile razy dziennie je robic po ile serii i po ile powtorzen w kazdej...
Slyszalam ze po ciazy miesnie brzucha sie rozciagaja dlatego prosiłabym tez o pomoc w doborze cwiczendzieki ktorym nie tyle ze mi sie uwydatnia miesnie brzucha a takie ktore doprowadze je do pierwotnego stanu... czyli zeby sie ponownie zeszly:-)
jazda na rowerze odpada bo niestety nie ma z kim dziecka zostawic ale np spacery itp oczywiscie sa "dozwolone":-)


druga sprawa z jaka mam problem to wybor odpowiednich tabletek.
Nie chodzi mi o sterydy czy cos takiego a normalne tabletki ktore mozna kupic jako suplementy w sklepach tylko ze nie wiem ktore sa najlepsze i ktore pomoga mi w mojej sytuacji.

trzecia rzecz to sa moje barki.
Niestety odlozylo sie w nich troche tluszczyku i sie "poszerzyly" co tez bym chciala poprawic, ale przeciesz nie bede podnosic sztangi:-0 chodzi mi o jakies cwiczenia ktore mozna wykonywac w domu:-)

czwarta i ostatnia sprawa jest dieta.
chcialabym sie dowiedziec co powinnam jesc a czego najbardziej unikac.

z gory dziekuje wszystkim pomocnym i chcialabym przeprosic jezeli sa juz podobne tematy albo jezeli w nieodpowiednim dziale zamiescilam swoj post.



pozdrawiam kasiodek

lenin8912
09-01-08, 19:07
Jesli chodzi o cwiczenia to areobowe,tzn , brzuszki , rozciaganie itd <to co na w-f kiedys:P> spacery oczywscie moga byc , poprostu aktywnosc zwiekszona,


Jesli chodzi o tabletki , to l-karnityna.. ale nie wiem ile co i jak , slyszalem ze dobra na sopalenie tluszczyku przy cwiczeniach:) z dawkowaniem musisz sie dowiedziec sprzedawcy labo jest napisane

Z brakami hmmm... mysle ze jak spalisz tluszczyku troche to z barkow tez pojdzie razem :)


Unikaj weglowodanow i tluszczy a szczegolnie na noc:) ale to nie znaczy ze masz ich nie jesc wogole:p z umiarem a co zawiera tluszcze i wegle to zoabcz w dziale dieta masz rozpiske...

tom
09-01-08, 21:42
kasiodek
rowerek ale stacjonarny w domku:)
stepper,skakanka,spacerki,brzuszki moga być - polacz wszystko
jeśli już bedziesz trenować to rob przerwy 30-60sekund i znow, przyjeło sie ze dopiero po 20 minutach treningu zaczynamy spalać w jakimś stopniu tkanke tłuszczowa, wiec trening minimum 40 do 60 minut niech trwa
jesli bedziesz spalac to z wszystkiego bedzie schodzic
dieta jest bardzo wazna ale uwazaj na rzeczy ktorych jako karmiąca matka nie mozesz jesc i do ktorych zaliczymy przerozne suplementy wiec zadnych tabletek
ogranicz:
weglowodany do minimum 1g/kg wagi ciała rano, później w ciagu dnia już nie musisz ich jeść, i nie jedz na noc.
myśle że tyle wystarczy:)

powodzenia:)

Rynju
09-01-08, 22:31
wg mnie z tym do dietetyka. Jesli karmisz czy cos to musisz jesc odpowiednie pokarmy, zachowywac idealna rownowage weglowodanow/bialek/tluszczy (przynajmniej ja bym nie radzil swojej zoniem, mlodej matce odchudzac sie na wlasna reke w takim okresie)

Jesli juz nie ma twoje cialo nic wspolnego z dzieckiem to L-carnitine+green tea z firmy Trec, jesc rybki, pic duzo wody, pamietac o zaspokajaniu niedoborow wapna i witaminy C
Inne wskazowki jakie jesc pokarmy (do podanych proporcji sie nie stosuj bo u kobiet to pewnie inaczej wyglada):
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7922

kasiodek
09-01-08, 22:54
Zapomnialam dodac ze juz od miesiaca nie karmie piersia:):):)
ale dziekuje za odpowiedzi

tom
09-01-08, 22:59
niezamaco:)

Dorian$
09-01-08, 23:07
+ warzywa a noc zielone :d