PDA

Zobacz pełną wersję : jak brac mete, odblok



power
08-01-08, 19:26
Witam


mam pytanko chce wziąść 100 mety a do tego 5 kg gainera, gainera już brałem wiec wiem jak to brac ale niewiem jak brać mete wiec prosze o pomoc chce uzyskać jak najlepszy wynik i możliwie małe spadki. Czytałem ze cykl bez odbloku to tylko kasa w błoto ale kumple mi mówili ze nie robili odbloku i nie mieli wiekszych spadków.

pozdro

lg team
08-01-08, 19:35
1-4 15mg dziennie, do kazdej tabl metki 1 tabletka ktorejs z oslonek, przed zakonczeniem cyklu dodaj kreatyne,

wprawdzie niektorzy polecaja do tej ilosci metki clomid w ilosci 6-7tbl, ja tego nie popieram - chyba ze ktos sam czuje ze blok po tej ilosci jest odczuwalny, takze sam musisz obserwowac reakcje organizmu,

oczywiscie jak Twoj staz jest co najmniej 12 miesiecy, jesli krotszy odpusc,

power
08-01-08, 19:44
to jak wezme tak z tydzień wcześniej kreatyne bedzie ok??
a na odblok nic nie musze rozumiem

lg team
08-01-08, 19:45
powinno byc ok,

z odblokiem rowniez, raczkujesz, wiec musisz sie uczyc obserwowac organizm na kazdym srodku,

power
08-01-08, 19:47
a jeszcze jedno pytanie kiedy ja brac?? i czy musi być jakis odstep czasu miedzy gainerem a meta

lg team
08-01-08, 19:49
a jest jakas zaleznosc w odstepie pomiedzy metka a gainerem?

power
08-01-08, 19:50
niewiem dlatego pytam kiedy ja brac

lg team
08-01-08, 19:54
3*1 w odstepach 4-5 godzin

Seba87
08-01-08, 20:32
trzeba było od razu 200 metki na pełny cykl i bedzie zapewne dobry efekt chociaz odbloku nie musi byc ale jesli sie weźmie to moze nie bedzie tak wielkich spadków

lg team
08-01-08, 20:49
przy jego wadze 200tbl do za duzo, daruj sobie takie rady,

Seba87
08-01-08, 21:22
jak 100 metki to w ogóle nie wejdzie to ze ma swoje 73 kg to co ma robic brac tak zeby nic nie dało

lg team
08-01-08, 21:32
15mg przy tej wadze i na pierwszy cykl wystarczy, efekt bedzie przy minimalnych skutkach ubocznych,

bo po co na pierwszy raz jesc 200? pompa oczywiscie bedzie wieksza, ale i skutki uboczne beda o wiele wieksze,

Seba87
08-01-08, 21:33
dobra zalezy od organizmu a co do metki to która jest najefektywniejsza ruska czy ....?

lg team
08-01-08, 21:41
oczywiscie polska - ale brak,

ruska w sensie Scan pewnie, bo widzialem juz kilka wersji ruskiej mety, poza tym naposim dobry tez,

w okolicy mojej chlopaki brali axio, ec i tez chwalili,

Seba87
08-01-08, 21:43
Polska podobna lipa w takiej buteleczce jest zielone opakowanie chyba takie. Jak to sie nazywa bionabol czy jakos tak. Z tego co pamietam ruska mete w listkach oczywiscie gdy brałem na poczatku były wypas efekty. Ostatnio jednak brałem w plastikowym i lipa straszna juz nie pamietam jak si enazywała

lg team
08-01-08, 21:52
w Twoim poscie pytalem czy to Twoj pierwszy cykl odpowiedziales ze "no", a w tym piszesz ze juz brales...

to jak to z Toba jest...?

Seba87
08-01-08, 21:53
Źle mnie zrozumiałes chodziło mi o 1 cykl z mety a nie ze 1 raz.

lg team
08-01-08, 21:54
odpowiadaj jasno,

power
09-01-08, 06:57
ja bede brał jeszcze ruską ps. podobno już jej nie produkują

t0nix
09-01-08, 08:39
Przy poziomie jaki prezentuje autor doradzanie mu czegokolwiek mija sie kompletnie z celem, dzieki takim radom mozesz sobie tylko krzywde chlopaku zrobic.

Sadzisz ze wykorzystales juz caly swoj naturalny potencjal i tylko SAA dadza Ci porzadany efekt?

Powiedz jakie suplementy juz stosowales?

Wypisz tutaj jakie metody treningowe stosowales przez ostatnie pol roku.

Napisz tez jaka diete stosowales przez ostatnie pol roku i jaka planujesz na cyklu.

Odpowiedz SZCZERZE na te pytania a udowodnie Ci ze za doping jest dla Ciebie zdecydowanie za wczesnie. I nie pisze tego zlosliwie, chce pokazac Ci ze masz jeszcze naturalne alternatywy ;-)

Pozdrawiam

power
09-01-08, 16:46
po pierwsze nigdzie nie pisałem ze mój potencjał naturalny został już całkowicie wykorzystany.

a jeśli chodzi o reszte to tak:
-brałem już gainera i kreatyne
-ostatnie pół roku ćwiczyłem metoda progresi
-a diety nie miałem jakiejś specjalnej, jadłem normalne żarcie domowe + dużo serów jajek i kiełbasy aha i wyczytałem też ze dwutlenek wegla żle wpływa na metabolizm wiec nie pije nic gazowanego (po ok 2 tyg od kiedy przestałem pic gazowane naprawde były zmiany w metabolizmie)

Jak ćwiczyłem na początku był i przyrost siły i masy teraz zauważam tylko przyrost siły a chce zbudować ładna mase.

No to powiedz teraz co ty proponujesz i jakie masz alternatywy a ja ci powiem co o nich sadze

pozdro

t0nix
09-01-08, 17:15
na szybko bo wlasnie wychodze z pracy:

Masz 5 podstawowych powodów przez ktore doping jest nie dla Ciebie.
1.Nie masz pojecia o odzywianiu.
2.Podejrzewam ze o treningu tez.
3.Nie przywiazujesz wagi do tego co jesz.
4.Stosujesz nieprawidlowa suplementacje.
5.Twoje wymiary sa mizerne.

ad1 Dieta i odpowiedni dobor jej skladnikow to PODSTAWA. Jednoczesnie brak wiedzy na jej temat uniemozliwia Ci umiejete balansowanie mikro i makro skladnikami co sie przeklada na brak postepow.

ad2 "Metoda progresji" a co to znaczy? Skoro nie mozesz nabrac masy sa rozne metody uderzeniowe : super i gigant serie, powtorzenia negatywne,serie z upadkiem,21, i wiele innych

ad3 "Kielbasa" - to jest zenujace, powiem Ci tylko ze dieta niektorych sklada sie wylacznie z wolowiny,kaszy gryczanej i oliwy, masz pojecie?
Jakosc i masa Twoich miesni nie zalezy od przyjmowanych srodkow tylko od tego jak sie odzywiasz. Stosujesz tabele kaloryczne i indeks glikemiczny?

ad4"Kreatyna i Gainer" - nie zartuj sobie, skoro masz niedowage, gainer powinien towarzyszyc Ci dzien w dzien jako uzupelnienie DIETY (ktorej nie masz) w potrzebna Ci ilosc budulcowych materialow. A gdzie witaminy, mineraly, ich dawkowanie w ciagu dnia? Nawet nie wiesz ile mozna wycagnac z naturalnych suplementow. Po za tym co znaczy kreatyna? Jest przeciez monohydrat,tcm,buforowana, w stackach, jest w czym wybierac.

ad5Twoje wymiary dyskfalfikuja Cie, fakt bedziesz mial jakies postepy, z tym ze postepy beda w postaci wody i nagromadzonego w miesniach glikogenu. EWENTUALNEGO postepu w masie miesniowej i tak nie bedziesz w stanie utrzymac biorac pod uwage ww punkty.

Jak zauwazyles w odnosnikach zawarte sa rowniez wskazowki, ktore pomoga Ci wejsc na alternatywna droge naturalnych przyrostow ;-)

pozdrawiam

power
09-01-08, 17:35
ad1 może i masz ty racje nie mam wielkiego pojęcia o diecie ale co jest złego w domowym żarciu??

ad2 dodaje ciężar zmniejszając ilość powtórzeń

ad3 nie stosuje żadnych tabel i indexów.

ad4 gainera biore dość często. z tego co mi wiadomo to gainer jest własnie mieszanka białka, węglowodanów, witamin i minerałów. Biore go 2 razy dziennie rano i przed treningiem

ad5 moze i masz racje nie jestem specjalista wiec w tej kwestki sie nie sprzeczam

troche uaktualniłem info o mnie ale nie ma wiekrzych zmian

NIKOLIS 168
09-01-08, 22:35
wg mnie masz mało proporconalna budowę....Poniewaz klata 110 (ładnie) a biceps 33(mało) tak wynika z Twojego profilu....ja bym ci radził kupic MassXXL+Mono+carbo i zobaczysz jak przytyjesz....albo GainBolica jest promocja na www.testosterone.pl zobacz ogladnij stary jeszcze nie wykorzystałes w pełni odzywek jeszcze jest kilka rodzajów kreatyny np. Jabłczan dobra siła....Są stacki które potrafią dac bardzo dużo!!! POZDRAWIAM:)
Ps. PRoponuje sie przeniesc w dział Odżywki i Suplementy:):):)

t0nix
10-01-08, 09:58
ad1 może i masz ty racje nie mam wielkiego pojęcia o diecie ale co jest złego w domowym żarciu??

Nie dostarczasz swojemu organizmowi potrzebnych ilosci makroskladnikow. Przyklad - nieraz zapotrzebowanie wynosci nawet 3,5g bialka na kg masy ciala dziennie, policz teraz ile kielkbasy bedziesz musial zjesc zeby przyjac odpowiednia ilosc bialka. Teraz policz ile wraz znia przyjales tluszczu.

Po za tym nie majac pojecia o diecie nie wiesz co powinienes jesc przed a po treningu, nie wiesz jak sprawic zeby ostatni posilek byl wchlaniany stopniowo przez cala noc tym samym nie wiesz jak robic postepy.

Chcesz byc na poziomie schabowego z kapusta - badz, niektorym to wystarcza, ale daj spokoj z saa. Bo to tak jakbys do trabanta chcial zaladowac turbodoladowanie Nitrous Oxide System`em


ad2 dodaje ciężar zmniejszając ilość powtórzeń

i co do konca zycia bedziesz zmniejszal ilosc powtorzen? Piszac to co napisalem wczesniej chcialem Ci uzmyslowic ze sa setki metod treningoeych ktore beda w stanie wyrwac nasz organizm ze stagnacji i osiagnac porzadany efekt.

Stad moje pytania - Czy stosujesz stopniowe napinanie miesni?Badasz katy dla cwiczen ktore sa dla Ciebie najbardziej odpowiednie?Stosujesz periodyzacje treningu?

ad3 nie stosuje żadnych tabel i indexów.

wyjasnilem w punkcie pierwszym, dodam tylko ze nie korzystajac z ww, szoda sie nawet do cwiczen zabierac, bo w koncu efektow nie bedzie, a co dopiero mowic o koksowaniu

ad4 gainera biore dość często. z tego co mi wiadomo to gainer jest własnie mieszanka białka, węglowodanów, witamin i minerałów. Biore go 2 razy dziennie rano i przed treningiem

To dobrze ze jesz gainera, ale miej swiadomosc ze to tylko dodatek. W gainerze jest zazwyczaj okolo 20-30% bialka wiec niewiele, ilosc witamin i mineralow nie wystarczalaby nawet czlowiekowi cwiczacemu na sucho, a co dopiero koksiazowi ktorego zapotrzebowanie jest kilkukrtotnie zwiekszone?

Czy schabowy z ziemniakami albo kielbasa z fryktami + gainer zaspokoi kompleskowo ogromne (bo nienaturalnie zwiekszone) potrzeby organizmu?

Odpowiedz sobie sam

ad5 moze i masz racje nie jestem specjalista wiec w tej kwestki sie nie sprzeczam

tu potwierdzam to co napisalem wczesniej.

ZACZNIJ OD PODSTAW, jesli nie, bedziesz sobie robil tylko coraz wieksza krzywde i tracil pieniadze

power
10-01-08, 13:05
no spoko przekonałeś mnie

t0nix
10-01-08, 13:36
ciesze sie ;-)