PDA

Zobacz pełną wersję : jak gubic nadmiar tluszczu na bokach??



qubuh
07-01-08, 23:47
od 2 tyg jade na a6w brzuch zaczyna nabierac wygladu, tylko strasznie wkurzaja mnie moje "boczki" czy sa jakies cwiczenia na spalenie tluszczyku???

MhL
08-01-08, 00:49
Cudow nie ma, sam walcze z tluszczykiem, tylko u mnie jest ponizej pepka :), byl i na boczkach.
Pas wyszczuplajacy u mnie sie sprawdza, nie duzo kosztuje a mozna zobaczyc efekty.
Mozna stosowac spalacze i diete na tluszcz. To znajdziesz na forum.

Wytrwalosci w a6w zycze

noiser
08-01-08, 00:55
aleq mówisz o tym neprenowym pasie ( czy jakos tak) ?? Hmm... nosisz go do pracy/szkoły?

Paluch
08-01-08, 01:00
cierpliwosci, rob a6w, potem bedziesz myslal dalej ;-)

Rynju
08-01-08, 06:38
a6w nie zawiera dobrych cwiczen na miesnie skosne brzucha, moze dla tego. Ja zamiast "rowerka" w a6w robie skosy (lokciem dotykasz odwrotnego kolana, druga reke trzymajac na ziemi przy tulowiu) i mysle ze lepiej dzialaja na symetryczny szeciopak na brzuchu

Paluch
08-01-08, 11:09
na skosne to najleprze sklony w bok ze sztangielka.

Seba87
08-01-08, 12:57
Wszystkie cwiczenia na brzuch ze skretem tułowia ze sztanga w siedzeniu podciaganie nóg w zwisie na boki spiecia w lezeniu na boki i musisz robic przez jakis okres czasu najlepiej codziennie brzuch zarówno na treningu jak i w domu

MhL
08-01-08, 13:59
aleq mówisz o tym neprenowym pasie ( czy jakos tak) ?? Hmm... nosisz go do pracy/szkoły?

Nosze go na tylko na treningach.
Raz probowalem w nim spac, ale bylo strasznie niewygodnie, cislo tu i tam ,pilo
Jak go zalozysz dosc mono to lekko ogranicza ruchy i nie moglbym w czyms takim chodzic swobodnie.

Adamusss
08-01-08, 14:14
Nie pamietam jak sie to nazywa ale sa na silce takie talerzu na ktorych sie poprostu kreci to musi na to isc ale jak ktos napisal cudow nie ma

Seba87
08-01-08, 14:16
ja wsiadam na to dla rozgrzewki pleców na boczki sie pokrece z minutke i ide dalej ale zeby to pomogło na boczki to bym musiał sie krecic z godzine na tym i to dosc szybko :D