PDA

Zobacz pełną wersję : Odnośnie treningu na mase



Puchacz!
07-01-08, 17:14
Witam! Mam do was takie drobne pytanie i prosze o rade. Ostatnio ćwiczyłem (przed swietami) obwodowke tak zeby zaczac wszystko porzadnie od nowa, oczywiscie cwiczylem wczesniej. I moje pytanie jest odnosnie treningu na mase: czy teraz po świętach lepiej jest zrobic jeszcze z 2 tyg obwodowki (przez przerwe świąteczna) zeby potem lepiej wszedl trening na mase z uzyciem supli. Z gory dzieki pozdrawiam.

Seweryn11
07-01-08, 17:37
Ile ćwiczyłeś po pierwsza a jeśli z mies. 2 mies. to z toł obwoduwką daj sobie spokuj i zacznij trening na mase

Puchacz!
07-01-08, 17:41
Nie no przed świętami ta odbowodke ćwiczyłem z 4 tygodnie... Tylko teraz chodzi mi o to ze sylwester przez święta kondycja troszke poszla i mysle czy nie lepiej by bylo zrobic jeszcze z 2 tyg zeby potem odzywki dały lepszy efekt i trening.

Seweryn11
07-01-08, 17:46
Jak ci się nudzi to jedź , ale to nie koniecznie bo możesz jechać na mase a obwodówka w 2 tyg. dużo ci nieda.

Puchacz!
07-01-08, 17:55
Chodzi mi o to zeby wykorzystac caly cykl na mase w 100% wole byc dobrze przygotowany ta obwodowka troche miesnie rozgrzeje przed cyklem na mase. Chce zeby odzywki byly wykorzystane w 100% a nie zeby przez moje nieprzygotowanie do cyklu poszla kasa w dupe :) ale chcialem sie upewnic czy to nei bedzie miala zlego wplywu jak Zrobie jeszcze obwodowke. pozdro.

Paluch
07-01-08, 20:06
I tak pojdzie w dupe twoja kasa, bo na mase trzeba czasu, a suple maja sens najwczesniej po roku treningu z dobra dieta jak przychodza pierwsze zastoje...

Jak dla mnie to jeszcze miesiac obwodowki a potem trening na mase z dieta.

Puchacz!
07-01-08, 22:31
No moze masz racje Paluch nie pomyślałem o tym... No zrobie ta obwodowke jeszcze i zobacze jak z kreatyna pojdzie bo duza kupilem starczy mi na 3 cykle takze sprawdze i jak cos to duzo nie strace. Mam jednak nadzieje ze cos ruszy.