PDA

Zobacz pełną wersję : Program na bice



Seba87
07-01-08, 02:04
Wiec mam pewien program na bice który sam zastosowałem z dobrym dosc skutkiem. Wiec tak, cwiczymy bica 2 razy w tygodniu robimy na niego priorytet bica robimy wraz z tricem oczywiscie.
Sprawa wiec wyglada tak poniedziałek bic tric wtorek klata nogi przerwa,bic tric plecy barki.

I na bica trica sprawa wyglada tak:
Robimy cwiczenia w sposób 1 bica 2 tric 3 bic czyli na przemian i :
1 - uginanie sztangi, stojąc 3 x 10 8 8
2 - uginania francuskie na trica 3 x 12 10 8
3 - naprzemienne uginanie sztangielek w skosie siedzac 3 x 8 8 6
4 - prostowanie sztangielki zza głowy 3 x 10 8 6
5 - modlitewnik 3 x 8 8 6
6 - prostowanie przedramion na wyciagu górnym na trica 3 x 12 10 8
i jescze mozecie jakies cw na przedramie zapodac

A reszte mozna dobrac podtawowe cw po 3 x10 czyli klate barki itd.

Seweryn11
07-01-08, 15:33
To jest ciekawe ale ja bym osobiście odradzał jechanie razem bica z tricem , i było by to nawet fajne .

Seba87
07-01-08, 20:18
Przewaznie gdy rozpisuje sie trening albo robi sie bic z tricem albo klate z tricem i plecy z bicem wszedzie zauwazyłem juz ze w taki sposób sie ze soba łaczy te partie

Wiki
07-01-08, 20:50
Bo jest cos takiego jak partie miesni powiązanych(połaczonych). Np. jak cwiczysz klate na lawce to tez Ci pracuje triceps(w mniejszym stopniu). Mozna tez laczyc plecy z tricem, a klatke z bicem, ale to w przypadku gdy na danym treningu(np. klata + bic) nie cwiczysz obficie i nie meczysz sie bardzo, wtedy czas regeneracji miesnia jest krótszy i mozesz cwiczyc go tak jakby 2 razy w tygodniu, raz w mniejszej ilosci jak cwiczysz(klate + bic) i raz w wiekszej gdy cwiczysz plecy i triceps. Ja preferuje klatka+triceps, plecy+biceps, nogi+barki, bo moje treningi sa wyczerpujace