PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie.Prosze o pomoc



hyś
06-01-08, 22:24
Witam.Mam kilka pytań.Mam 18 lat 176cm wzrostu 74kg wagi(zbiłem z 91) zostało jeszcze jakies 5 kg tłuszczu glównie zgromadzonego na brzuchu, pośladkach i udach.Stosuję diete niskoweglowodanową, co jak widac daje efekty(17 kg w przeciagu okolo 10 mięsięcy)I taki mam problem ponieważ nie mam mozliwosci chodzenia na siłownię sam jakos prubuje ćwiczyć.Poprostu chce rozwinąc klatke piersiową oraz barki.Taki sobie plan ułozyłem 3 dniowy:Wtorek-Podciąganie na drązku(narazie słabo mi to idzie robie tyle ile dam rade) Pompki 4serie, Wyciskanie sztangielek 4 serie, Rozpiętki 3 serie, Wyciskanie francuskie sztangielkami 3 serie, Wznosy barków 4serie.Czwartek-Podciąganie na drązku, Pompki 4 serie, Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie, Biceps 4 serie. Sobota-Pompki 4serie, Wyciskanie sztangielek 4serie, Unoszenie sztangielek bokiem w góre 4serie.Wznosy barków 4serie. Serie robie 4*( 12,10,10,8 ).Po kazdym dniu takze robie brzuszki oraz 30 minut na steperze.Słyszałem ze redukcje tluszczu przyspiesza L-carnityna ale gdzies przeczytałem ze nie jest polecana przy ćwiczeniach siłowych ale aerobowych.Co o tym sądzicie? I jeszcze jedno czy warto brac białko? Lepiej będzie jezeli zaczne je brac teraz czy lepiej będzie jeżeli spale tłuszcz a dopiero potem zaczne je stosować.Wdzięczny bede jezeli ocenicie ten plan i podpowiecie co i jak.Tak jak wspomniałem nie mam mozliwosci chodzenia na śiłownie.Mam do dyspozycji hantle,drazek,steper.Pozdrawiam