PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp



gelolbn17
06-01-08, 19:45
Witam w wydaniu grudniowym gazetki SdW była zapowiedz nowości na 2008
dzisiaj znalzłem ten produkt jest to olimp massacra crea fusion s
skład dość interesujący
mam zamiar zainwestowac w ten że specyfik wiec podziele sie efektami chyba ze ktos zrobi to pierwszy no chyba ze ktos juz jest w stanie o tym cos powiedziec ...??

Nuru89
06-01-08, 19:55
Podziel sie ;) Tylko zeby ci sie nie zapomnialo ! ;)

dzako18
06-01-08, 21:09
z tego co patrzyłem to narazie cena jest kosmiczna sprzedawane jest po 1300 gr bodajze a porcja to 55 gr, dwie porcje dziennie to 100 gr wiec na 13 dni wystarczy jedno opakowanie, cena kolo 120 zł za jedno

Seba87
06-01-08, 23:24
Własnie zakupiłem massacre olimpa i szczerze moge powiedziec ze zawiodłem sie na tym produkcie. Po pierwszej dawce zero jakiegokolwiek efektu po dłuzszym braniu tak samo. Raczej nie warto w to inwestowac. Bardziej polecałbym cell pumpa w korzystnej cenie.

SEBAN
07-01-08, 00:20
Wczoraj czytałem opinie na innym forum o tym,niezbyt pochlebne,dałbym linka, ale nie wiem czy można(mogę dostac osta chyba.....?)






Dobrze myślisz..

gelolbn17
07-01-08, 19:37
wiec teraz to juz nie wiem moze to tylko na tobie nie działa ale tez mi sie zdajde ze np.cell pump bedzie lepszy za korzystniejsze pieniądze

seba87



Własnie zakupiłem massacre olimpa i szczerze moge powiedziec ze zawiodłem sie na tym produkcie. Po pierwszej dawce zero jakiegokolwiek efektu po dłuzszym braniu tak samo



to moze brałeś mniejsze dawki niz zaleca olimp, bo te dawki są rzeczywiście MASAKRCZNE

Seba87
07-01-08, 20:28
seba87




to moze brałeś mniejsze dawki niz zaleca olimp, bo te dawki są rzeczywiście MASAKRCZNE


Staram sie brac takie dawki zeby mi starczyło na wiecej niz pół miesiaca na pewno. Masakre teraz biore juz jak zwykle mono czyli rano i po treningu. Ogólnie pompy nie ma ale z dobra dieta pewnie jakies efekty da sie odczuc