PDA

Zobacz pełną wersję : zgubic brzuch?



exclusive
19-06-06, 22:55
Jest taka sprawa, mianowicie moj tata chce troche schudnac, nie duzo ale troche bo mu przeszkadza to troche. nie wiem czy dobrze to dalem w diete. jakas dieta, trening? nie cwiczy na silce jak cos. moze A6W?

Jose
20-06-06, 00:11
moze a6w a do tego aeroby i dietka na ujemnym bilansie kalorycznym i napewno troche brzucha zgubi ;]

zizu
20-06-06, 01:56
ciezko mu bedzie skonczyc 6w ale niech pruboje, a co do diety to typowo wysoko=bialkowa
pozdr

Zales
15-08-06, 03:47
co ma robić ?? na zrzucenie brzucha to chyba logiczne niech masakruje sie robieniem brzuszków do tego podnoszenie nóg w zwisie np na drążku sama dieta nie wiele pomoże chociaż coś na bank bedzie widać ale trening + dieta = sukces

tomek.
15-08-06, 12:19
mój stary też ma wielki brzuch ale już za stary jest i co go upominam to mówi że już mu to wisi

samoakceptacja :razz:

LUKI
15-08-06, 12:34
Najpierw niech zacznie cos robic-ruch...

Rascal666
17-08-06, 19:26
dokladnie tak jak LUKI dam przyklad mojego taty ktorego wyciagnalem pare lat temu z domu na bieganie ... na poczatku nie mogl nawet truchtac taka mial forme (stawy itd)
pozniej zaczal lekko truchtac syczac z bolu przez cala trase a teraz smiga jak szalony kondycyjnie powalilby nie jednego 18 latka

zaqzaq
21-08-06, 12:02
CKD, ewentualnie low carb, jak jesteś początkujący raczej low carb

LUKI
23-08-06, 15:10
CKD, ewentualnie low carb, jak jesteś początkujący raczej low carb





Przeczytaj dokladnie o co chodzi :wink: ckd odpada- do tej diety trzeba miec pewna wiedze bo mozna sobie napykac biedy..

zaqzaq
26-08-06, 13:58
CKD, ewentualnie low carb, jak jesteś początkujący raczej low carb





Przeczytaj dokladnie o co chodzi :wink: ckd odpada- do tej diety trzeba miec pewna wiedze bo mozna sobie napykac biedy..

przeczytałem i nadal uważam, że jak chce schudnąć bez ćwiczeń i biegania to jakiś porządny efekt da mu ckd :) albo chociaż low-carb

a co do wiedzy to w necie jest wystarczająco dużo na ten temat i nie ma co się bać tłuszczowych diet

LUKI
26-08-06, 16:22
Lepszym wyjsciem jest low-carb, ckd w tym przypadku calkowicie odpada. Ewentualnie hst...

zaqzaq
27-08-06, 18:35
hst to nie jest dieta tylko trening, i nie na odchudzanie :P

a najlepsza dieta do odchudzania to cdk więc czemu odpada? ckd to tylko odchudzanie bo masy na tym nie zrobisz

LUKI
27-08-06, 21:18
Zaqzag, sorki pomylilem sie, oczywiscie chodzilo mi o skd.

A czemu ckd odpada? Jezeli polecasz ta diete komus kto nie cwiczy i nigdy nie mial stycznosci z dieta to widac ze nie masz pojecia co do tej diety. W tym przypadku jakby zarzucil ckd to ladnie zalalby sie :wink:

zaqzaq
27-08-06, 21:20
jakby przeczytał jeden porządny artykuł o układaniu diety i jeden o ckd nie zalałby się o ile ma silną wole, bo głód się czuje na tym bardzo

LUKI
27-08-06, 21:27
Nie masz racji... przeczytaj na czym ta dieta polega i poczytaj o skd

zaqzaq
30-08-06, 00:28
wiem na czym polega, sam byłem na ckd kiedyś

LUKI
30-08-06, 00:44
Wiec wlasnie...

zaqzaq
30-08-06, 01:07
ale twierdzisz, że to nie ejst dieta redukcyjna?:)

LUKI
30-08-06, 21:48
Ja tak nie twierdzilem... przeczytaj moje odpowiedzi.

Dieta oczywiscie najbardziej redukcyjna, ale do tej diety trzeba cwiczyc, miec troche stazu i pojecie o odzywianiu. Dlatego polecilem skd. Poczytaj dokladnie o tych dwoch dietach i bedziesz wiedzial o co mi chodzi :wink: