PDA

Zobacz pełną wersję : Od poniedziałku na rzeżbe .



matt1990
06-01-08, 15:40
Witam !
Od poniedziałku zaczynam ćwiczyc na rzezbe, kupiłem creatyne z Olimpu 300tab i w poniedziałek ide kupic hmb ( jakie byscie polecili?)
Mam zamiar ćwiczyc tym planem który wkleił Wiki: http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7983
Mam prosbe o napisanie jak Brac te suplementy .
I jeszcze sprawa diety, gdyz jest ona niezbedna przy treningu na rzezbe ?
a wiec tak :
6:30 - jajecznica z 4-5 jaj + 2 kromki chleba razowego
10:00 - kromka chleba z serem żółtym
12:30 - kromka chleba z serem zółtym i szynka
15:20 - obiad ( raczej ryż, makaron , kurczak )
17:00 - trening
18:30 - Ryż biały (lub brązowy) polany jogurten naturalnym
20:30 - Twarog półtłusty + 1 kromka chleba razowego

Prosze o opinie co byscie zmienili w planie treningowym i ewentualnie w diecie (jestem codzienie do 15:15 w szkole )

z góry dzieki !

Rynju
06-01-08, 15:53
hmb tez wez olimpowskie

Paluch
06-01-08, 16:37
nie ten dzial chyba ;)

matt1990
06-01-08, 16:50
A co powiecie na to hmb z treca ?
http://sklep.fbb.pl/trec_hmb_vip_ids_1556_1

matt1990
06-01-08, 20:29
Nikt się nie odzywa więc chyba wszytsko dobrze :P

matt1990
07-01-08, 11:09
Soory ze jeden post pod drugim .
Co powiecie na taki cykl :

Kreatyna z Olimpu 300 tab
Hmb z Treca 400 tab lub AAKG z treca 240 tab .

co wy na to ?
soory bo moze nie ten dział, jezeli tak to prosze Moderatorów o przeniesienie .

wara
07-01-08, 12:08
plan treningowy masz do dupy
barki doloz cos na przod i tyl
plecy to samo jakies wioslowanie albo cos
do tricepsa jakis francuz

Seba87
07-01-08, 12:23
Skoro na rzeźbe to warto miec speed extreme który spala i jednocześnie dziala bardzo anabolicznie o czym sie przekonałem. A hmb oczywiscie olimpa moim zdaniem najlepsze.

Paluch
07-01-08, 15:51
matt - za wczesno na odzywki... po 4 miesiacach? lol
dieta + treningi.

matt1990
07-01-08, 16:00
Paluch miałem juz cykl na kreatynie i jadłem duzo gainerów ok 12 kg

Wiki
07-01-08, 17:16
Do tego mojego planu to trzeba dodac 1 cwiczenie na barki, Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

Wiki
07-01-08, 17:18
plan treningowy masz do dupy
barki doloz cos na przod i tyl
plecy to samo jakies wioslowanie albo cos
do tricepsa jakis francuz

no z barkami sie zgadzam, ale z reszta nie;d wioslowanie dziala na te same partie miesni co podciaganie sztangi w opadzie. Jak cwicze triceps to mi starcza te 2 cwiczenia i miesien jest juz mocno zmeczony

Paluch
07-01-08, 20:11
Paluch miałem juz cykl na kreatynie i jadłem duzo gainerów ok 12 kg

No i co Ci to dalo? Jeszcze w gimnazjum bez odzywek po krotszym stazu mialem lepsze osiagi... na prawde, odpusc sobie. Za rok jak przyjda zastoje to ma sens...
Po prostu trenuj z dieta, a duzo osiagniesz. Ja cwicze juz prawie dwa lata... i nigdy zadnych supli nawet w rece nie mialem...

matt1990
07-01-08, 21:58
No włąsnie a ja nie miałem diety i jadłem duzo gainerów i zebys wiedział ze duzo mi dały .
przytyłem 7 kg siła sie zwiekszyła o jakies 8-10 kg w wyciskaniu , ze ty nie miałes nigdy supli w ręce to nie znaczy ze inni tez nie maja prawa ich uzywac.

Paluch
07-01-08, 23:00
Mi przybylo tyle bez supli... Kolego, juz troche cwicze i wiem czym to sie je. Trzeba duzo i ciezko pracowac zeby cos osiagnac. Supli nie tykam sie z zasady, bo trenuje dla przyjemnosci, zdrowia i satysfakcji, a Ty trenujesz tylko dla satysfakcji. Nie masz doswiadczenia, prawdopodobnie zle wykonujesz cwiczenia. 4 miesiace to poczatek zabawy... Teraz powinienes sie skupic tylko na poprawnym wykonywaniu ruchow. Pytaj trenerow czy dobrze robisz, czytaj atlasy cwiczen. Odpowiednia dieta Ci da znacznie wiecej niz suplementy.
Wracajac do odzywek, to wcale nie uwazam, ze nikt nie powinien ich uzywac. Nalezy jednak pamietac, ze prawdopodobnie produkowane sa z roznych swinstw, chociaz niekoniecznie. Natomiast przede wszystkim chodzi o to, ze nie masz doswiadczenia. Odzywki sa dla przynajmniej srednio-zaawansowanych kulturystow, ktorzy maja diete od dluzszego czasu i mimo to maja powazniejsze zastoje. Wtedy siegamy po suplementy, zeby dalej sie rozwijac. A nie w momemcie, kiedy wszystko idzie gory. Po prostu zabierasz sie od konca...

matt1990
08-01-08, 15:08
Jestem ciekawy jak ty wykonujesz cwiczenie , albo jak wykonywąłes je w 4 miesiącu ? Nie wspominiałęm wczesniej ze ciwczełem miłem przerwe i znowu zaczołem ! tyle na ten temat i załozyłem ten temat zeby mi doradzic a nie zebys sie chwalił ile osiągnołes ile cwiczysz i nie po to zebys mi mówił jak ja cwicze ! wiec bez komentarzy w moim kierunku bo ja cie nie komentuje bo mnie nie interesuje to czy ty jesz suple czy nie jesz supli !

Seba87
08-01-08, 15:10
Suple sa przydatne dzieki nich w ogole mam jakakolwiek motywacje do treningu i widac natychmiastowe efekty. Od razu lepiej sie czlowiek czuje jak widzi ze cos idzie

Wiki
08-01-08, 16:44
Paluch, prawie kazdy w okresie gimnazjalnym rosnie gwaltownie to nie dziwne ze sie tak "napakowałeś"