PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka banalnych pytań



Hedowiec
05-01-08, 19:48
Witam
Jak to bedzie wyglądało jesli:

1)Będę ćwiczył nieregularnie np raz 3 razy w tygodniu innym razem 4 ...?

2)Jeżeli jakieś wartościowe białko czy węglowodany je sie ze zwykłym chlebem białym, czy tracą one wtedy na wartości ?

3) Jeżeli np w szkole podczas lekcji przez tak długi czas nie chce mi sie jeść i jeżeli nie bedę jadł lub jadł mało w tym okresie to nieprzybiore masy, będzie ta katenacja czy co?

4) Czy trzeba mieć koniecznie ściśle określone sesje treningowe czy moge ćwiczyć na każdym treningu na różne partie jakie mi się spodoba ?

Chciałbym przybrac na masie, jestem początkujący i będę wdzięczny za wszelkie wyjaśnienia

Nuru89
05-01-08, 20:11
Jezeli nie mozesz regularnie cwiczyc to cwicz wtedy kiedy mozesz ;) powinno sie jesc conajmniej 5 posilkow pełnowartościowych dziennie... Musisz miec scisle okreslone sesje treningowe...

lenin8912
05-01-08, 21:32
1- zalezy od czasu , ale jak zaczynasz to 3 razy bedzie git i nic sie nie stanie jak sobie zrobisz np trenig na sile jednego dnia
2-nie traca one same na wartosci ,lecz posilek , chociaz moim zdniamem rowniez nie do konca:P
3-jezeli nie dostrczysz odpowiedniej ilosci kcal to nigdy nie zdobedziesz masy nawet tluszczyku:D wiec staraj sie jesc duzo:)
4-jak zaczynasz to obwod rob ,a poznije musisz sobie podzielic partie i cwiczyc na kazde w inny dzien:)

Nuru89
06-01-08, 11:43
Jesć duzo ale nie byle czego...