PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc Przy Bicu:)



brutal4
05-01-08, 11:23
witam! moj staz trenngowy to okolo 14miesiecy poczatki byly smieszne wiec mozna powiedziec ze trenuje rok. przy wadze 77kg i wzroscie 180 rozbudowalem wszystko mniej wiecej tak jak chce.. plecy z zarysami rzeby, klatka, bruch nogi. jedyne co mnie denerwuje to umiesnienie moich ramion.. poczawszey od bicepsa,tricepsa i przedramiena.. w bicu mam 37cm a chcialbym osiagnac wynik powyzej 40cm( aby uzykac symetrie w porownaniu z reszta ciala). ramie rozbudowac proporcionalnie do wielkosci bicepsa..triceps rowniez..
serie na biceps okolo 18kg na reke
serie na triceps okolo 12kg na reke

Co mi radzicie? pomozcie:)

Paluch
05-01-08, 11:45
zmien cwiczenia, zrob wiecej serii, mozesz nawet dwa razy w tygodniu cwiczyc biceps....

diete masz?

GhosT
05-01-08, 11:57
Jak jest 37 w bicu to chyba jakaś dietka musiała być ...

Paluch
05-01-08, 12:05
mialem tyle bez diety :p

GhosT
05-01-08, 12:08
Uuuu :) Nieźle... To nawet dobrze bo ja coś ostatnio z dietą na opak ... A że tak zapytam po jakim czasie?;>

brutal4
05-01-08, 12:39
no cwicze rok czasu praktycznie bez diety..tzn wiecie jem to co nalezy duzo bialek przed treningiem wegle ale nie tak ze 3mam sie czegos zalozonego z gory.. Paluch a powiedz mi jak bym katowal lapy.. i szamal duzo biala ale z pokarmu to mozna czy przetrenuje miesnie? bo ja sie lubie dawac z siebie wszystko wiec moze to jest droga do suckcesu?

Paluch
05-01-08, 12:41
1,5 roku... tyle ze co to bylo za trenowanie... przerwy, niereguralne treningi... czesto zdarzalo mi sie odpuszczac itd. ale generalnie cwiczylem, nie pilem, nie palilem i pieprzylem sie jak krolik... :D bardzo przyjemny okres w moim zyciu :D potem mnie panna puscila kantem i pilem przez 3 miesiace, a jak przestalem, to wrocilem z nowym treningiem, dieta... duzo radochy mi to sprawia :D

ale zszedlem z tematu :D cwicz poki panny nie masz (jezeli nie masz), bo potem bedzie trudno :P

Paluch
05-01-08, 12:51
no cwicze rok czasu praktycznie bez diety..tzn wiecie jem to co nalezy duzo bialek przed treningiem wegle ale nie tak ze 3mam sie czegos zalozonego z gory.. Paluch a powiedz mi jak bym katowal lapy.. i szamal duzo biala ale z pokarmu to mozna czy przetrenuje miesnie? bo ja sie lubie dawac z siebie wszystko wiec moze to jest droga do suckcesu?

Ja stronie od wszelkiego rodzaju syntetycznych gowien. Jedyne co to multiwitamine.
Powinienes ulozyc diete - mi dzieki diecie w miesiac przybyl 1cm. Na bicepsa robie ugiecia na prostym gryfie na modlitewniku, potem maszyne i na wyciagu uginanie stojąc. Dziewiec seri, mozesz zrobic 12 jak masz sily. Warto zmieniac kolejnosc cwiczen na kazdym treningu i robic dodatkowe jedno albo dwa powtorzenia z czyjąś pomoca. Nie bujaj tluowiem w zadnym wypadku. Ciezar zakladaj taki, zebys stal jak belka, a ostatnie powtorzenia niech ci ktos troche popchnie. Diete ostatnio napisalem w jakims innym topicu... jak chcesz to ci wkleje tu jeszcze raz.

brutal4
05-01-08, 13:25
NO sluchaj mi chodzi o bialko z pokarmu..chyba nie myslales ze z odzywek.. niestosuje sumplementow bo wole zrobic to w naturalny sposob:) no ogolnie tez staram sie urozmaicac trening w miare mozliwosc:) cwicze tylko w domu(lawka ze skosem,2hantle,gryf,gryf lamany, i okolo 120kg na wszystko) urozmaicam cwiczenia i nie wybieram sie na profesionalna silownie.. znam oopinie ludzi ze warta sie pomeczyc na prostych urzadzeniach a zarazem tak ukladac plan zeby go urozmaicac:)

brutal4
05-01-08, 13:26
hehe jak belka;) dobre.. ja cwicze z plecami opartymi o sciane i juz wykorzystuje pomoc partnera w ostatnim etapie;) ogolnie staram sie cwiczyc tak jak Arnlod wykorzstujac napiecie i pompowanie krwi do miesni:)

brutal4
05-01-08, 13:32
w sumie wklej jak mozesz przejze ja;)

GhosT
05-01-08, 14:16
No to nie powinno być źle :D ... A co do tematu "panny" to nie mam bo mnie rzuciło szmacisko jedne xDD Więc mogę ćwiczyć do woli ;D

Paluch
05-01-08, 15:06
1. przebudzeniu sie banan albo dwa
2. posilek - kasza manna/platki owsiane/ew musli z mlekiem
3. chleb (razowy najlepiej) z serkiem wiejskim...
4. obiad piersi z kurczaka/indyka/jajko + ryz/makaron/kasza.
5. cos przed treningiem jakies wegle, bialek nie jedz bo i tak je spalisz.
6. Po treningu banan, a po przyjsciu do domu patrz pkt 3
7. Kolacja tunczyk czy inna ryba, ew jajko albo serek wiejski. (polecam tunczyka)
8. przed snem twarog...

a jak juz jestesmy w temacie babsztyli, to polecam film testosteron :D sama prawda o kobietach :P

brutal4
05-01-08, 15:31
hehe no ta dietka w sumie wydaje sie miec jakos rece i nogi testowales ja?:> no z testosteronem sie zgodze;)

Paluch
05-01-08, 17:05
No przeciez sam ja ulozylem i sam ja stosuje :D swieta sie zaczely po miesiacu stosowania, wiec mamy 2 tygodnie wyciete z kalendarza :P

Efekty byly spore. Pamietaj, zeby wywalic oleje rafinowane, wszystko smazyc na oliwie z oliwek z pierwszego tloczenia - wiem, prawie 30zl za litr, ale jedna na miesiac starczy, wiec jakos to przezyjesz :D

Przed treningiem jem kanapki, jak mam czas to zapiekane sandwiche (chleb, szynka, ser zolty). Moze ktos sie ustosunkuje czy to dobrze? Martwi mnie chleb tostowy, w ktorym bog jeden wie co jest :p

brutal4
05-01-08, 18:14
z tymi kanapkami to ja tez tak robie;) artystyczni mix np ser zolty,szynka, i cos tam jesce co ma wartosci jakies:) a sandwitche sa srednie bo sporo z sera sie spala wartosci z tego co wiem:) lepiej produkty nie obrabiane:)

Nuru89
05-01-08, 20:18
Bo babe trzeba wychowac panowie ;) sprobuj przez 3 sesje treningowe na bica robic kazde cwiczenie 1 seria po 15 i nastepne 3 serie po 30 powtorzen i zobacz czy masz pompe. Jesli masz pompe w bicu to cwicz tak przez kolejne 2 sesje potem dwie na luzie i znowu 5 ;)

GhosT
05-01-08, 20:30
A tak apropo...Co maja "baby" do bicka ?? ;PP

Paluch
05-01-08, 21:14
a wbrew pozorom maja bardzo sporo :P przeciez nie robisz bicepsa dla kolegow z klasy hahaha :D

ja swoja chowalem przez 3 lata... i pewnego dnia wyszla z mojego zycia jak z toalety.. i nawet nie spuscila wody... "wszystkie baby to kurwy!" ;)

Nuru89
05-01-08, 21:18
jak ktos mi madrze powiedzial wszytskie baby to chu** :) ja tam robie bicka dla wlasnej satysfakcji ;)

GhosT
05-01-08, 21:18
Hehe ;D Jaki cytat ... No coż ... Tak bywa _ Takie życie ;( Olej szmaciule :D

Borys
05-01-08, 21:36
W temacie kobiet sie nie wypowiadam. A na bicka sprobuj tak jak Nuru napisal, powinno poscic

brutal4
06-01-08, 09:21
czyli wychodzi na to ze na tych pierwszych sesjach mam robic duzo powtorzen?:> to nie pojdzie na rzezbe bo rzezbe mam teraz zajebista a chce czystej masy:D wiec jak?

Rynju
06-01-08, 10:09
dlugo nie cwiczylem, spadlo i teraz odrabiam. Najlepiej dzialaly na mnie superserie na ramiona!

Nuru89
06-01-08, 10:33
Jesli robisz serie po 30 to miesnie Ci sie hmm... Masz pompe poprostu...