PDA

Zobacz pełną wersję : Co brać przed treningiem na masę?



Karzmu
04-01-08, 00:48
Witam!
Mam 16 lat (w lutym już 17;)) i od jakichś dwóch lat już nie rosnę i tak samo nie zmienia się moja waga (niezależnie od tego ile bym nie jadł) - mam 186 cm wzrostu i przy tym jedynie 70 kg wagi. Od 7 lat trenuję koszykówkę, przez ostatni rok 4-5 razy w tygodniu, obecnie 3-4, od czasu do czasu zaglądnę na siłownię gdy czuję że mam jeszcze zapas energii po treningach. Co moglibyście mi polecić, co mógłbym brać przed każdym treningiem (lub może codziennie), aby powoli zacząć zwiększać swoją masę? Nie zależy mi na gwałtownym przyroście, bo z doświadczenia moich kolegów przy dynamicznych treningach kosza często źle to się kończy (coś nie wytrzyma), a raczej na tym żeby wreszcie coś ruszyć swoją wagę w górę. Z góry dzięki za pomoc ;)

Rynju
04-01-08, 06:03
uzolyc sobie diete, siegnac po jakis suplement

lukemaster
04-01-08, 10:23
no wiec widze ze grasz podobnie jak ja w ksoza..ja gram3 razy w tyg;) cwicze tez 3:)proponuje kupic węglowodany i pic przed i w czasie treningów w ksoza i po:D ale odrazu móie ze nie polecam ananasowych z olimpa bo pozygac sie idzie po2 mussiz ułozyc diete na mase..bo wiadomo ze grając w ksoza spalasz...no i jakies białeczko by było mile widizane więc podsumowując kup 2kg białka z 2kg węgli i ułóz diete jakąs dobra poczytaj w dziale dieta tam jakeis powinny byc pozdrawiam

brutal4
05-01-08, 12:46
slyszalem ze baardzo sparwdzonym sposobem(nieprzezmnie) jest duza ilosc jedzenia na kolacje tzn tuz przed snem..bardziej zdesperowani jedza nawet w nocy(specialnie wstaja) organizm miedzy posilkami ma za duzo wolnego to jest miedyz kolacja a sniadaniem. a zeby przytyc zjedz cos obfitego przed samym snem:)

Rynju
05-01-08, 14:19
tez sluyszalem o tym wstawaniu, ale wg mnei to tylko psuje metabolizm ;/