PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy



ljmati
03-01-08, 15:30
czesc mam do was sprawe tzn chcialbym wziasc sobie jakies odzywki ale jestem ciemny w tym ;P wiec chcialbym tylko zainwestowac w bialko ale takie bialko ktore by nie szkodzilo organizmowi nie chodzi mi o zadne koksy ani sumplementy chcialbym sobie podniesc wage i dlatego was pytam co by bylo najlepsze dla mnie z gory dzieki

Ikar
03-01-08, 15:42
Najleprza by byla dieta :P
Moze jakiegos gainera bys kupil. A jak chcesz same bialko np 80 z Hi tec'a

ljmati
03-01-08, 16:00
Najleprza by byla dieta :P
Moze jakiegos gainera bys kupil. A jak chcesz same bialko np 80 z Hi tec'a
a co sadzisz o magnum 8000 to jest jakis sumplement czy koks bo sie nie znam i czy to nie szkodzi organizmowi ;) ??

Cielu7
03-01-08, 16:01
ale muy\ bialko dales zal.pl hitch robi walki w tym 80 jest bodajze 30 bialka gorsze od megabola juz lepiej niech kupi ostrowie

a jak kolega nie wie co to suplement odzywka a koks to niech wogole na poczatek pojdzie do silowni i pocwiczy

Ikar
03-01-08, 16:16
ale muy\ bialko dales zal.pl hitch robi walki w tym 80 jest bodajze 30 bialka gorsze od megabola juz lepiej niech kupi ostrowie

Cos ci sie pomylilo :P To moze w Anabolic protein jest taka akcja a w protein 80 jest gucio ja jadlem i bylem zadowolony i kilku znajomych tez bylo, moim zdaniem leprze od ostrowi bo moze i efekty by byl ten sam ale smak o niebo leprzy

ljmati
03-01-08, 16:17
ok chlopaki ale to co piszecie o jakies ostrovie, itd to to jest suplement ?? a i co sadzicie o tym magnum 8000

Ikar
03-01-08, 16:28
tak to sa suplemety = suplementy diety = bajerki pomagajace w utrzymaniu diety, ostrovia to bialko, a magnum to gainer czyli polaczenie bialka z weglowodanami o wiekszej iloscie weglowodanow i takie cos bym ci radzil kupic tylko moim zdaniem leprzy jest MASS XXL rowniez z trec'a
To wszystko wyzej to nie sa zadne koxy - sterydy
Zapomnialem dodac ze te suplementy nic ci nie dasza bez diety = odpowiedniego odzywiania sie

ljmati
03-01-08, 16:30
ok dzieki a czy to szkodzi organizmowi te suplementy a i czy jak to wezme czy to po jakims czasie mi to spadnie ??? ta masa ??

Ikar
03-01-08, 16:34
Nie nie spadnie no chyba ze przestaniesz jesc i schudniesz ale to juz bedzie twoja wina ze nie jesz :P Nie sa szkodliwe np sa tak samo jak witaminka c ktora podawala ci mama jak byles maly

ljmati
03-01-08, 16:48
ok dzieki wielkie !! a sluchaj to jakos szkodzi organizmowi ??? i czy to mam ciagle brac czy wystarczy ze raz wezme dojde do takiej masy ktora bedzi mi pasowac tak to powiem czy trzeba ciagle to brac zeby to utrzymac ???

ljmati
03-01-08, 17:22
ikar wez mi odpowiedz na tamtego posta bo ty tu jestes najbardziej zorientowany !!

Ikar
03-01-08, 17:38
Oczywiscie ze bierzesz tyle czasu ile chcesz ale pamietaj ze to tylko dodatek do diety bez niej to one ci nie pomoga

Cielu7
03-01-08, 17:42
tylko nie mysl za jak wezmiesz raz to bedzie duzy powiem ze praktycznie nic sie nie zmieni bo ja widze ze myslisz ze jak kupisz gainerka i zjesz to urosniesz na wyniki trzeba pracowac latami i jesc i jeszcze raz jesc

ljmati
03-01-08, 17:46
cwicze juz rok i pare miechow to co za malo ?? chyba najwyzszy czas wziasc sumplement co ty na to Cielu7 i Ikar ??

Ikar
03-01-08, 17:50
Jak masz dietke to spokojnie mozesz kupowac tego gainera

Punisher
03-01-08, 17:55
Nie ten dział. Przenoszę...

ljmati
03-01-08, 17:56
a musi byc dieta ??? co tak nie mozna brac ??

ljmati
03-01-08, 21:14
oki chlopaki nie ma co sie bawic w jakies koksy,sterydy itd cwiczcie i tyle na sucho i beda efekty trzeba tylko czasa z masa jest tak samo a jak nie to pozadna dieta i bedzie ok pzdr

milo90
04-01-08, 18:19
kokksy sterydy??? ze niby ty o tym gajnerze mówisz...? lol:0

lukemaster
04-01-08, 18:56
najlepsze firmy to universal i nature's best wybierz cos z tego an allegro będzie najlepiej jakas 90tka białko