PDA

Zobacz pełną wersję : Tauryna



Litwin25
17-06-06, 17:32
Jak wyżej stosował ktoś?Jakiej firmy najlepsza?Ogólnie nie jest to drogi suplement,ale wolałbym nie wtopic kasy;p

vlk
17-06-06, 22:16
Ostatnio czytaem niby artykul pana Ambroziaka o TAURYNIE. Wynika z niego, ze T. jest dobra na wszystko. :/
Sam sie zastanawiam czy nie kupic tego na jesien, ale jestem na etapie intensywnego zasatanawiania sie :neutral:

Litwin25
17-06-06, 22:25
Nie jest droga,wiec ewentualna chec zakupu nie bedzie sie wiazac z wyrzeczeniami;p

tomek.
17-06-06, 23:10
według opisów pana Ambroziaka wszystkie suple mają zajebiste działanie

teraz tylko wystarczy wybrac czy opłaca sie je brąc

Litwin25
18-06-06, 07:52
No ja myslałęm żeby brac razem z carbo przed i po siłce.

Jose
19-06-06, 13:54
wkur*c sie idzie :[
wczoraj napisalem pelno postow w tym takze w tym temacie a dzis zadnego z tych postow nie ma :[ wyskakiwal wczoraj blad ze cos z smtp nie moze sie polaczyc ale pokazywalo mi ze moje posty sa a dzis ani jednego :[

a co do turyny to warto sprobowac , gdzies dawalem tu na forum art ambroziaka o ktorym tu mowa i w nim bylo napisane ze dzieki taurynie zyskuje sie dziennie 120 g masy miesniowej :lol: a wiec wychodzi ze w ciagu miesiaca jestesmy w stanie uzyskac ponad 3 kg czystego miesnia co oczywiscie jest kompletna bzdura ;]
a wiec na dzialanie anaboliczne tauryny raczej nie ma co liczyc ale jesli chodzi o antykataboliczne to jak najbardziej warto ja wlaczyc do codziennej suplementacji poniewaz jest niedroga a zabiezpiecza nasze miesnie tymbardziej na lato kiedy wiadomo o wiele wiecej sie ruszamy niz zima :)

Litwin25
19-06-06, 18:12
Znalazłem fajny produkt-biogenix carb bx,jest tam tauryna,ryboza i inne przydatne bzdety;p.Tanio to wychodzi,w sam raz na 20-50 gram przed i po siłce.

brysk
22-06-06, 15:29
wlasnei po tym produkcie jestem zniechecony do tej firmy,

odradzam , ale kazdy woli co innego , warto sprobowac i sie przekonac ;)

[ Dodano: 2006-07-07, 20:39 ]
polecam Dextro juice ;)