PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc.



Browser
03-01-08, 00:08
Witam mam 18 lat 180 cmwzrostu i duża nadwage bo 110 Kg. kiedys ćwiczyłem dużo biegałem teraz nie bardzo mogę sobie na to pozwloić jako ze 3 klasa liceum aczkowliek będe sie starał. prosiłbym jesli ktos by mogł mi pomóc ułozyć plan na ćiwczenia w domowym zaciszu z wykorzystaniem Carbo olimpu czasami basen i jakąs diętę prosze pomóżcie mi juzniedługo studniówka a ja źle wygladam :((

Browser
03-01-08, 00:36
Jeszcze kilka słow które moze pomogą. Sadze ze z moją kondycja fizyczna nie jest tak źle w grudniu potrfiłęm przebiec przy masie 110 kg 1,7 Km bez przerw w jakies 10 minut nie jest to super tempo ale zawsze jakies. w domu mam Vitamin plus olimpu troche tebletek l-karnityny i kupie sobie carbo olimpu. jestem gotów na ostre rygorystyczne ćwiczenia, diete aczkolwiek prosiłbym o jakiś początkowy tydzień treningowy. Prosze Was Panowie wpsomóżcie mnie :( jeśli będzie trzeba postaram sie biegać nawet po sniegu

Ikar
03-01-08, 01:09
Co ty z tym Carbo ????? to nie dla ciebie!! Chyba ci sie coś pomylilo bo z carbo to ty tylko kg zlapiesz bo to same weglowodany. Poczytaj troche podwieszonych na forum. Uloz sobie diete z jak najmniejsza iloscia wegli poszukaj treningu albo uloz go sam i daj do oceny i poprawy to samo z ta dieta a suple to jakis spalacz b sie przydal

Browser
03-01-08, 14:11
To co proponujesz dokupić?? Ja nie mam pojęcia jak ukłądać diete czy trening dlatego złożyłem prośbe:(

47
03-01-08, 14:59
diet se poszukaj w dziale dieta... na pewno znajdzie sie jakas do schudniecia. a po szkole latac nie mozesz ? albo z domu do szkoly i z powrotem lub bieg w miejscu w domu. zapisz sie tez na silownie.