PDA

Zobacz pełną wersję : AAKG - troche inne pytanie ;p



wspom2k5
02-01-08, 19:07
pytanie w ramach ciekawostki - otoz chce sobie kupic aakg z treca i na stronie producenta wyczytalem ze poprawia rowniez sprawnosc seksulalna. Na czym dokladnie ma polegac ta poprawa?? Znaczy ze mozesz po tym dluzej ?? :D

Rynju
02-01-08, 19:12
zwieksza sie twoje libido po prostu

Nuru89
02-01-08, 19:24
Dluzej to mozesz po amfie o ile Ci stanie :) <lol> a tak apropos slyszal cos ktos o tym aakg z treca, dziala cos czy bobel raczej?

kox
02-01-08, 22:37
AAKG podnosi poziom testosteronu..ale w tym przypadku nic nie odczujesz. napewno AAKG nie podniesie tescia tak samo jak i tribulus.

popeye
02-01-08, 22:42
coś podobnego czytałem o Nitrobolonie, że jest dobry dla panów, którzy prowadzą burzliwe życie seksualne ale nie wiedziałem o co chodzi... to jak to rozumiec? co to daje w tym kierunku?

Prezydent_1c
02-01-08, 22:51
Tutaj chodzi ogólnie o arginine ... Bo ona rozszerza naczynia krwionośne. A co za tym idzie nie ma problemów jeżeli naczynia są poszerzone ze wzwodem. Tak samo zadziała arginina sama ...

mały huba
02-01-08, 23:27
Arginina jest też jednym ze składników budujących spermę i płyny nasienne btw ;)

Symu
02-01-08, 23:55
Panowie tu raczej nie o tescia chodzi tylko o to co prezydent mowi. Pompa=lepszy przeplyw krwi=lepsze dokrwienie czlonka=lepszy wzwod. No i powiem że nie jest to pic na wode :D tylko nie dziala odrazu po wzieciu a raczej przy dluzszej suplementacji np. na cyklu. Podobno jeszcze lepsze doznania maja kobiety po wzieciu NO boosterkow ale mi sie dziewczyny nie udalo namowic :D


Wspom dluzej tez ,ale viagry to ty sie nie spowdziewaj ale efekt jest :)

wspom2k5
03-01-08, 15:22
nie spodziewam sie jakis zajebistych efektów .... zapytalem tylko z ciekawosci bo jak narazie nie potrzebuje zadnych "wspomagaczy" do tego ;p

Rynju
03-01-08, 15:50
latwiejsza erekcja i zwiekszone libido nic wiecej sie nei spodziewaj

Symu
03-01-08, 19:12
J atęz nie potrzebuje ale jak już jesteś na cyklu to i w innym celu nei zaszkodzi wykorzystać :D