PDA

Zobacz pełną wersję : GL-6 i Kreatyna



Puchacz!
02-01-08, 14:03
Witam! Czy ktos jest w stanie mi doradzic w sprawie gluty i kreatyny?
Otorz zaopatrzylem sie w GL-6 i jestem w kropce bo kazdy mowi inaczej jak to spozywac. Zaczynam trening na mase i mam brac przed i po treningu czy po i przed snem (po 6 g)?? Zazywac z woda,proteina czy sokiem (jezeli tak to z jakim)??
Kupilem rowniez kreatyne z Vital Max'u zielona w proszku , spozywac w wymiarze 10 czy 15 g / dzien?? Rano przed i po , czy tylko przed i po treningu? I jeszcze pytanko jak powyzej z czym Ja spozywac woda czy sok?? wystarczy 0,2 l na dawke?? Prosze o konkretne odpowiedzi. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Punisher
02-01-08, 16:32
Czytaj podwieszone o kreatynie odnosnie dawkowania.
Napisz tylko ile ważysz.
Popijaj z wodą. Pij duzo wody.
Glutaminę z kreatyną po treningu 5g (waga potrzebna) przed snem z 3g i rano też tyle.

Puchacz!
02-01-08, 16:40
Waze okolo 75 kilo. Tak tak czytalem tylko wolalem sie upewnic niz zazywac zle i stracic kase. Czyli Glutamine 5 g po treningu 3 g rano i 3 przed snem = 11 g/dzien. A kreatyne po treningu 5 i rano 5 = 10 g/dzien. Pierwszy raz biore proszek takze nie wiedzialem jak to zapijac pisze rozmieszac w 0,2 l ale ze pigulki trzeba bylo popijac duza iloscia to stad moje pytanie. Pozdro.

Punisher
02-01-08, 18:05
Zapijaj dużą ilością wody tak i tak staraj się wyrównać płyny w organiźmie, bo działanie kreatyny pewnie znasz więc sam wiesz jakie to ważne.