PDA

Zobacz pełną wersję : Szóstka Weidera i oponka.



LonelyWolf
01-01-08, 18:31
Witam.

Mam pytanie odnośnie cyklu o nazwie: "Aerobiczna szóstka Weidera".
Cykl jest rozpisany na 50 pre dni. Jak skończy się rozpiska to co dalej??
Mam zwiększać ilość serii i powtórzeń wg podanego algorytmu w kolejnych dniach?? I ile można tak zwiększać ilość ćwiczeń, teraz już mi zajmują długo 3 serie plus hantle i inne ćwiczenia??

A drugie moje pytanie dotyczy ogólnie ćwiczeń brzucha. Czy są jeszcze jakieś inne ćwiczenia i sposoby abym mógł ładnie wyrzeźbić sobie brzuch i otrzymać ładny "kaloryferek"?? Jak mam się pozbyć tej paskudnej oponki??

Rynju
01-01-08, 18:33
pierwszy raz robisz brzuch!?
Nie zaczynaj od a6W, to juz jest dla takich bardziej wtajemniczonych. Na poczatku rob brzuch treningiem 8 minut ABS

LonelyWolf
01-01-08, 18:40
ABS?? Jestem lamerem w terminach kulturystycznych więc proszę mówić jak do człowieka nieobeznanego w temacie. A skoro już kończę cykl rozpisany na kartce i ćwiczę to dziennie dłużej niż te 8 minut to jaki sens jest to przerywać i zaczynać coś innego słabszego??
Poza tym brzuszków dużo narobiłem się na treningach karate (jeśli to to ABS??) i skutków takich nie dawały jak 6tka... Teraz przynajmniej czuję że mięśnie brzucha mi się wzmocniły...

Rynju
01-01-08, 18:46
no to jak sie brzuszkow narobiles to sie mozesz podjac 6 w takim razie, wazne tylko bys wykonywal to sumiennie i technicznie,
Ja gdy dochodze do 25-30 dnia to nie moge sie wyrobic w czasie bo schodzi mi ponad 30 minut

LonelyWolf
01-01-08, 19:29
No tak, tylko pomijając czas, pytanie brzmi co po 42 dniu mam robić?? Dalej wg algorytmu zwiększać ilość powtórzeń i serii?? I do jakiego poziomu, bo przecież tak można w nieskończoność??

Rynju
01-01-08, 19:37
przerwa i powtorka, ale to latwo powiedziec co potem, najpierw zrob ;D

LonelyWolf
01-01-08, 19:57
Jaka przerwa i powtórka od jakiego moementu?? ;>
A tak btw to marzy mi się może nie aż tak jak na powyższych zdjęciach z logo forum ale ładnie wyrześbić ciało. W zsiązku z tym pewnie wiążą się suplementy, dieta i siłka. Więc pytanie jest proste. Od czego zacząć, jakie muszę mieć na to fundusze no i najlepiej gdzie znaleźć kogoś doświadczonego kto by mi pokazał odpowiednie ćwiczenia, wskazał dietę, rozpisał treningi itd?

Rynju
01-01-08, 20:05
chcesz zbic kilogramy czy nabrac? cwiczysz na silowni czy nie? jak cwiczysz? co jesz? wszytko znajdziesz w odpowiednich dzialach na forum. Najpierw pomysl czy chcesz nabrac masy czy ja wyrzezbic jesli juz masz i zagladnij do:
1. Dieta (by ulozyc sobie odpowiednia diete)
2. Trening (by dobrac trening)
3. Suplementy (by dobrac uzupelnienie diety)