PDA

Zobacz pełną wersję : co robic??



mmm
31-12-07, 14:34
czesc mam pewien problem 1 bicka mam troche wiekszego od drugiego i tak samo klatka jeden miesien jest wiekszy od drugiego i pytam co robic?? jedni radza ze mam jechac na jednego bica wiekszym ciezarem jedni ze samo sie wyrowna i mam normalnie cwiczyc a wy co radzicie?? dzieki z gory za odpowiedz

Rynju
31-12-07, 14:37
to normalne. Przewaznie jest tak:
u prawo-recznych lewe ramie wieksze a u mankutow na odwrot. Nie sraj zarem a cwicz dalej normalnie

mmm
31-12-07, 14:39
chyba u prawo recznych prawe ramie wieksze??

Rynju
31-12-07, 14:59
nie. u prawo recznych przewaznie lewa (80% moich prawo recznych znajomych tak ma) a u lewo recznych prawa (tu tez srednia sie tak przedstawia)

mmm
31-12-07, 15:12
dobra dzieki to bede cwiczyl normalnie tak jak ciwczylem

milo90
31-12-07, 16:21
ryniu ale to bez sensu co napisałeś. jezeli uzywamy prawej reki to mieśnie bardziej sie wykształcą i są wieksze, ja jestem prawo reczny i mam w bicu centymetr róznicy, z tym ze to prawy bic jest wiekszy...

mmm
31-12-07, 16:25
milo90 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=5517) wlasnie oto mi chodzilo;p

Ikar
31-12-07, 16:35
Jest sposob na wyrownanie = cwicz hantlemi. Wyciskanie tez hantlami

Rynju
01-01-08, 05:22
wlasnie o to chodzi u moich 80% znajomych wiekszy jest lewy gdy sa praworeczni.
Bedac praworecznym wykonujesz ruchy i wogole czesciej wiec reka jest przyzwyczajona do wysilku, ale codzienny wysilek nie wystarcza by nabierala wiekszej masy miesniowej, dla tego jest po czesci sielniejsza ale trudniej jej zbudowac mase miesniowa niz lewej. To tak jak z cwiczacym pierwszy raz i z cwiczacym wiele lat ale malutkimi ciezarami. Ktory szybciej urosnie? Proste - ten ktory nie cwiczyl bo tamten bedzie sie musial duzo bardziej zmeczyc by doprowadzic do budowania miesnia