PDA

Zobacz pełną wersję : rowerek czy wiosła



mateuszek
30-12-07, 15:56
chlopaki mam pytanie mam zamair zakupic sobie i tu jets problem mam na oku rowerek i wiosła w porównywalnych cenach chodzi głownie o zrzucenie nadmierenj tkaniki tluszczowej z brzucha i to nie tylko u mnie bo przypuszczm ze inny osobnicy w domu tez kozystali by z tego sprzętu
wiem ze rowerek sie do tego nadaje ale czy wiosła tez ?? moze sa lepsze mam nadzieje ze mi pomozecie bo niedlugo mam zamiar to zakupic ;]
dzieki

milo90
30-12-07, 18:18
ja bym kupił wiosła, na roweryku tylko siedzisz i nogami przebierasz, natomiast przy wiosłach pracuje prawie całe ciało, wiec i łatwiej jest zrzucać fat, a i przy okazji mozna sobie wykształcic ładną sylwetke

Prezydent_1c
30-12-07, 20:38
Jak kolega wyżej. Pracują tez nogi jak na rowerku. I jestes jak mniemam chłopakiem więc przyda ci się fajna sylwetka w kształcie trójkąta a jak bedziesz dużo wiosłował masz możliwość stworzenia sobie takiej ;)

Nuru89
30-12-07, 20:42
jak powyzej ;)

Rynju
30-12-07, 21:55
pojedzic na rowerze lub pobiegac mozesz wszedzie a mozliwosc wioslowania to chyba nie na codzien :P wiec odp. jest prosta. Mozesz jezdzic na normalnym rowerze lub biegac I wioslowac a nie tylko jezdzic na rowerku stacjonarnym jakbys to mial w przypadku jego kupna

Geryon
31-12-07, 10:34
wiosła są dla mnie super sprzętem... naprawde mozna sie wypocic na nich... sporo majązalet... POLECAM WIOSŁA