PDA

Zobacz pełn± wersję : Co¶ na rzeĽbę i siłę



andrzej490
30-12-07, 13:29
Witam!
Trenuję ok. roku, może trochę mniej, moje wymiary to waga-80kg, wzrost-186kg. Jestem po cyklu na x-pandzie i kreatynie micronized Trec'a, do tego był mass xxl, oraz trochę hmb i aminokwasów. Teraz chciałbym zaj±ć się rzeĽb± i sił± i mam pytanie, z czego mogę sobie zrobić cykl? My¶lałem o hmb, kreatynie i jakim¶ białku lepszym. Oraz jak powinny wygl±dać moje treningi na rzeĽbę i siłę? Do tej pory ćwiczyłem 4 razy w tygodniu, serie to zazwyczaj 12 10 10 8. Z góry dzięki za odpowiedzi..

Oczywi¶cie były to 2-3 cykle, nie brałem tego wszystkiego razem.

Punisher
30-12-07, 14:54
Kup tcm. (http://testosterone.pl/index.php/cPath/16_28/Jablczan-kreatyny---TCM.html)

Symu
30-12-07, 16:52
Mam pytanko rzeĽba (zejscie ponizej 10%BF) czy redukcja??? TCM jak sofok mowi bedzie bardzo dobry, HMB odpu¶ć. Je¶łi chcesz zrzucić tłuszcyk to aeroby obowiazkowo musisz dodac.

Trening siłowy głównie z tego co wiem polega na zmniejszeniu ilo¶ci powtorzen w serii (zwiekszenie ciezaru) ale radzilbym zapytac chlopakow w treningu dokladnie.

Punisher
30-12-07, 17:14
Mu pewnie nie chodziło o trening siłowy tylko o siłę jako skutek zażywania kreatyny przy stosowaniu treningu na rzeĽbę (bo może tak się zdarzyć, ale oczywi¶cie wzrost siły byłby większy przy stosowaniu treningu na siłę).

andrzej490
30-12-07, 18:45
Chodziło mi w zasadzie o to i o to...;] Redukcja, nie wiem, czy jest w zasadzie co redukować(jeżeli o tłuszczyku mowa), a nie chcę stracić na wadze, co pewnie jest następstwem redukcji. A tak bardziej z ciekawo¶ci aeroby to jest co? Także hmb daruję sobię, kupię to TCM, co¶ dokupić do tego? Czy tylko to wystarczy...? Dzięki za odpowiedzi, sogi dla Was Panowie.

Symu
30-12-07, 23:16
witaminy, zma , omega 3, tcm i styknie. aeroby=bieganie, rower...