PDA

Zobacz pełną wersję : Oceńcie Plan Poprawcie jak Coś nie tak



lokosss
29-12-07, 12:09
witam,

ćwiczę na masę zamierzam teraz wziąć
Mega Mass XXL 2kg
Kreatyne 400g + Dextrosa 500g

mój trening to:
poniedziałek czwartek:
klatka
wyciskanie leżąc na prostej ławce 4s (8 powtórzeń)
wyciskanie leżąc na skośnej ławce 4s (8 powtórzeń)
rozpiętki na skosie lub na prostej 4s (8 powtórzeń)
triceps:
francuski leżąc 4s (8 powtórzeń)
wyciąg ściąganie do dołu na gryfie lub sznurze 4s (8 powtórzeń)

wtorek piątek:
plecy
wyciąg ściąganie za siebie i przed siebie po 4s (8 powtórzeń)
armatka 4s (8 powtórzeń)
kaptury
podciąganie sztangi stojąc 4s (8 powtórzeń)
przedramie
zwijanie i rozwijanie 4s

środa sobota:
barki
wyciskanie na siedząc bez oparcia 4s (8 powtórzeń)
tzw. latanie 4s (8 powtórzeń)
podciągnia do brody 4s (8 powtórzeń)
biceps
stojąc prostą sztangą 4s (8 powtórzeń)
modlitewnik 4s (8 powtórzeń)
sztangielki siedzac z oparciem 4s (8 powtórzeń)

niedziela ODPOCZYNEK

nie wiem jeszcze dokładnie jakie robić przerwy miedzy seriami żeby trening szedł tylko i wyłącznie na masę. teraz aktualnie odpoczywam do 3min. proszę o pomoc....

GhosT
29-12-07, 12:29
6 dni w tygodniu treningowych to chyba za dużo...Ale niech sie ktoś bardziej doświadczony wypowie...NURU!!! Dawaj tu trzeba pomóc xD

Geryon
29-12-07, 12:59
ojoj chłopie 6 dni w tygodniu to za duzo. Mięsnie potrzebują odpoczynku. Ja wiem ze pewnie bardzo chesz być duzy ale to ze bedziesz trenował 6 dni w tygodni spowoduje tylko nieszczescie dla Twojego organizmu i mięsni. 3-4 dni treningu.

Ikar
29-12-07, 15:48
6 dni to za duzo, nie robisz rzezby, miesnie nie rosna gdy je katujesz na silce caly czas
dodaj jakies cwiczenia do tricepsa do plecow tez by sie cos jeszcze przydalo
a gdzie masz nogi ???

Geryon
29-12-07, 16:23
hehe nogi pewnie ma gdzie kazdy zdrowy człowiek :P

a tak na powaznie plan ogólnie jest do poprawy i najbardziej dni treningowe. Tu nie ma takiej zasady im wiecej trenujesz tym ładniejsz wygladasz:P

lesiu
29-12-07, 17:19
program jeo widera jest zajebist*sam trenuje z tym planem i efekty sa zadziwiajace:)

Nuru89
29-12-07, 19:45
Brak nóg, te cwiczenia na plecy to rozumiem rozgrzewka przed wlasciwym treningiem... Na trica tez nie wiele zreszta... Ehh...

Geryon
29-12-07, 22:53
wogole dodam jeszcze ze te serie i powtórzenia nie są zbyt dobrze dobrane... ;( widze ze plan jest robiony od niechcenia lub robił go człowiek zupełnie nie znający sie na tym w nawet najmniejszym stopniu. Odezwij sie do kogoś na PW a wydaje mi sie ze Ci pomożemy to dobrze zrobić.

lokosss
30-12-07, 00:14
ok dzieki za pomoc teraz juz sobie wynalazlem plan 4dniowy. i skonsultowalem sie z jednym z ziomkow i mi troszke pomogl ulozyc wlasciwy plan dzieki za pomoc. w razie problemow bede pisal jeszcze.

lokosss
30-12-07, 00:15
a no i nogi to ja cwicze tylko juz mi sie nie chcialo wypisywac :) hehe napisalem najważniejsze. :)