Zobacz pełną wersję : Co najlepsze na mase
Witam mam 19 lat 178cm wzrostu waże 70kg
Ćwicze od 3 miesięcy i wyciskam na klate 110kg na przysiady 170kg w martwym ciągu 200 ale bym dał rade więcej bo niemam więcej obciążenia.
więc sądze że starczy mi treningu na siłe i chcem teraz dostać masy
prosiłbym o jakąś dobrą rozpiske na mase i jaki suplemęty brać najlepiej
zaznaczam że jeszcze nic nie brałem lece cały czas na such zgury dzięki za odpowieź.
Dieta masowa. Za wcześnie na kreatynę.
Możesz wspomagać się odżywkami węglowodanowymi typu gainer (http://testosterone.pl/index.php/cPath/15/Odzywki-na-mase---gainery.html) lub białkowymi. (http://testosterone.pl/index.php/cPath/14/Odzywki-bialkowe.html)
Ewentualnie jeszcze aminokwasy (http://testosterone.pl/index.php/cPath/12/Aminokwasy.html).
a dlaczego niemoge wźąść kreatyny jakbym teraz wzioł kreatyne to by mi sie coś stało??
a po kteatynie najleprzy efekt pewnie bym uzyskał??
Myślę, że przyda Ci się to: art. nowina (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6633)
dzięki a jakąś dobrą rozpiske na mase możesz mi podać jakbyś był taki miły
choć już mi bardzo pomogłeś.a i jeszcze jedno bo ja mam w domu WPC 80, ale jeszcze go nie brałem czy to mi wystarczy czy może se dokupić coś?
Białko nie jest jedyną rzeczą potrzebną do rozwoju masy mięśniowej, ponieważ kluczową rolę odgrywaja węglowodany. Przy twoich parametrach poleciłbym Ci gainera - odżywkę węglowodanowo-białkową.
Zobacz w podwieszonych jest mój artykuł - tam znajdziesz pełno przydatnych informacji. Ale jeżeli masz jakieś wątpliwości to pytaj.
W ogóle warto czytac podwieszone:)
no dobra a moge mieszać tego gainera z białkiem WPC80 jak tak to w jaki sposób to dawkować to już ostatnie pytanie chyba.
gainera z bielkiem w jednym naczyniu nie radze mieszac bo bedzie nie dobre a zamiast gainera taniej wyjdzie cie carbo oczywiscie musisz zobaczyc jakie masz braki w diecie i tymi oto wyzej podanymi suplami masz ja tylko uzupelnic
Tak ale carbo ma inne węglowodany (zależy od firmy) np. węglowodany proste a w gainerach są (też) złożone.