PDA

Zobacz pełn± wersję : Pytanie o PLAN TRENINGOWY



MATIoo1
28-12-07, 22:21
Witam mam 18 lat cwicze od 1,5 roku waze około 75-80 kg .Wydaje mi sie ze w tak krótkim czasie duzo osiagnołem gdyz w tym mialem kilka przerw.Pisze z taka prosba gdyz nabrałem juz takiej masy ze najwyzszy czas ja zbic i sie wyrzeĽbić troszkę.Mógłby ktos napisac jaki¶ trening i wogole...bo szukałem na necie ale nie moge nic znale¶ć... <najbardziej zalezy mi na cwiczeniach na brzuch i klatke...> czekam na propozycje moze nawet jakas dieta...i czy zażyć jakies sumplementy HMB?? BARDZO PROSZE O POMOC...gdyz wiem ze na tym forum jest duzo osob bardziej doswiadczonych odemnie

Paluch
28-12-07, 22:42
75-80kg? Co ty chcesz rzezbic?
no chyba, ze masz 150 cm wzrostu lol...
poltorej roku z przerwami bez diety?

podaj obwody...

Swoja droga pisownia... 18 lat, w kilku zdaniach 4 orty, a interpunkcyjnych chyba z 20. Fatalna budowa zdan. Do jakiej szkoly Ty chodzisz...

Ikar
29-12-07, 03:47
75-80kg? Co ty chcesz rzezbic?
no chyba, ze masz 150 cm wzrostu lol...
poltorej roku z przerwami bez diety?

podaj obwody...

Swoja droga pisownia... 18 lat, w kilku zdaniach 4 orty, a interpunkcyjnych chyba z 20. Fatalna budowa zdan. Do jakiej szkoly Ty chodzisz...

80 kg to na takie 170 -5 to calkiem fajnie dobra rzezba i jest sexi chlopak nie kazdy chce byc arni badz pudzian i wazyc 100++
na rzezbe mozesz zrobic superserie krotkie przerwy 40-60s powtorzenia 12-15

MATIoo1
29-12-07, 09:19
wielkie dzieki ikar za info a moze mogłbys dac jakis przykładowy trening i diete...

ps.Co do ciebie ty paloch, paluch czy jak ci tam...pojebie nie jestesmy na forum polonistycznym,jak taki madry jestes cioto to se zmien fotum nie na kulturystyczne lecz polonistyczn, a i załoze sie ze kozaczysz swoimi niby umiejetnosciami a nic nie wiesz tylko to co tu przeczytałe¶...i jestes mały jak huj w 2 roku życia...

47
29-12-07, 09:40
:d:d:d:d