PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej brzucha



Maly304
28-12-07, 17:39
Witam,
Mam 17 lat
Jestem osobą mało aktywną fizycznie.Nie zwracałem uwagi na to co jem, kiedy spożywałem posiłek czy ma on dużo kalorii.Zmieniło się to po pewnym czasie.Było to w dniu gdy oglądałem się w lustrze i spojrzałem na swój brzuch.Był on ogromny ;].Prosiłbym o pomoc.Chciałbym spalić kilka kilogramów szczególnie z brzucha.Prosiłbym o napisanie diety oraz paru ćwiczeń,które mógłbym wykonywać w domu.Mam 170 cm wzrostu 75 kilogramów i jak już napisałem jestem osobą mało aktywną fizycznie.

Proszę o odpowiedz

Borys
28-12-07, 19:30
Zacznij biegac, jezdzic na rowerku, chodzic na basen itp. no i cwiczyc na brzuch ;) polecam ta stronke http://www.kulturystyka.pl/atlas/ mysle ze znajdziesz tu to co Cie interesuje. Powodzenia.

Ikar
28-12-07, 19:43
Musisz ulozyc sobie diete to najwazniejsze, zacznij biegac chodzic na basen jezdzic na roweze itp w domu rob brzuszki a najlepiej jak bys sie zapisal na silownie tak z 3 razy w tyg by wystarczylo i chudniesz w oczach

Maly304
28-12-07, 20:55
Jestem z wioski więc raczej basen i siłownia odpada a w zimę rowerem nie będę raczej jeździć.Ćwiczenia jak już napisałem chciałbym wykonywać w domu.I jeszcze jakbyście mogli napisać dokładnie o diecie odchudzającej.

Przepraszam że post pod postem ale prosiłbym o konkretne ćwiczenia na brzuch albo zestaw ćwiczeń.

tom
28-12-07, 22:33
chcesz tylko zgubić brzuch?
naucz sie podstaw bo inaczej nic nie zdziałasz.
przykładowych diet na mase jest pelno poszukaj sobie, obetnij węglowodany do 2-3g/kg masy i masz - tak najłatwiej ci bedzie
poszukaj treningu domatora
a na brzuch aerobiczna szóstka weidera

Ikar
29-12-07, 03:25
na brzuch najleprze treningi to aw6 i abs ale tegu pierszemu mozesz nie podolac wiec radze zaczac od abs moim zdaniem bardzo dobry trening na brzuch na forum znajdziesz pewnie linka do niego

brutal4
05-01-08, 12:51
ja mialem ten sam problem.. z moich doswiadczen polecam aw6 jak kolega IKAR napisal.. i skakanie na skakance(moze dla niektorych zabrzmi to smiesznie ale naprawde pomaga) ja w ten sposob osiagnalem w miare korzystne rezultaty.. powodzenia;)