PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na mase



Puchacz!
27-12-07, 21:25
Witam! Trenowalem troche takze mysle ze moje zapasy kreatynowe w org sie skonczyly wiec chyba moge juz Ja zazywac. Ostatnio cwicze trening obwodowy, zeby zaczac porzadnie wszystko od nowa i po czesci odbudowac sie po treningach ktore robilem wczesniej. Moje pytanie jest czy efekty beda dobre jak po tym cyklu obwodowym zaczne cykl na mase z suplami. Zaopatrzylem sie w : Monohydrat z Vitala zielony(sypka nie tabletki), L-Glutamine, Tauryne,Bcaa,Massa,bialko. Czy ta kreatyne brac po 10g/dobre (w tym jak napisane na opakowaniu przed trenem i po) czy moze 15 g/dobre ( w tym rano przed i po)??? Tez podobno lepszy efekt jak sie miesza z sokiem np winogronowym. Glute rano i 20 min po (wymieszane z proteinami lub woda). Bcaa 45 przed i 15 po tauryne z kretka,massa jak posilki. Czy to bedzie ok i przyrost powinien byc obiecujacy (z zachowaniem dobrego treningu i diety oczywiscie).
Za odpowiedzi z gory dziekuje pozdrawiam!!!

Punisher
27-12-07, 21:59
Jakie zapasy kreatynowe? Heh...
Czytaj podwieszone o kreatynie - dawkowanie monohydratu.

Puchacz!
28-12-07, 01:37
No jakbys nie wiedzial sofok666 to kazdy z nas ma w org zapasy kreatyny dlatego trzeba cwiczyc 6 miesiecy bez zeby wyczerpac Je a dopiero potem chwytac sie kretki skutkiem czego sa lepsze efekty pozdro.

Punisher
28-12-07, 11:17
Ehhh.. poczytaj jeszcze sporo....

Borys
28-12-07, 11:20
poniekad racja :)

Cielu7
28-12-07, 11:33
czlowiek caly czas ma w sobie krete dostarcza ja np z miesa malo macie wiedzy chlopaki

Puchacz!
28-12-07, 11:57
Dobra tylko jak grzejesz dupe przy kompie przez 2 lata i potem wielce chcesz zaczac ćwiczyć to nie bierze sie odrazu kreatyny dlatego ze trzeba wyczerpac ta ktora jest w org ( no i jeszcze przygotowac org do spozycia ale to juz omijam) poza tym nasz orgazizm wytwarza kreatyne w bardzo malych ilosciach ale jak tak uzbierasz przez lata to styknie. Spotkalem sie z takimi wypowiedziami na temat kreatyny, jest ona dosyc logiczna i zrozumiala.

Punisher
28-12-07, 12:06
malo macie wiedzy chlopaki
Negujesz moją wiedzę?

Puchacz!, wiesz w ogóle jaka jest geneza słowa kreatyna?
Kreatyny w mięśniach nie idzie wyczerpać(chyba, że ktoś jest chory na cośtam), jest zawsze choćby w bardzo małych ilościach, bo mięso musi mieć w sobie wodę, aby funkcjonować. Więc jak nie wiesz to nie pieprz głupot. Tak we wielkim skrócie Ci napisałem, bo nie chce mi się tłumaczyć.

Borys
28-12-07, 12:14
Ilość kreatyny w organizmie człowieka jest uzupełniana spożywaniem pokarmów mięsnych, a także dzięki syntezie we własnym organizmie. Nie mozesz jej wyczerpac. Bo nawet jesli nie jesz miesa to organizm sam ja produkuje w niewielkich ilosciach.

Symu
28-12-07, 13:53
Nie można wyczerpać zapasów kreatyny, wiąże się to z niezdolnością organizmu do funkcjonowania,

Cielu7
28-12-07, 14:11
sofok666 twoja akurat nie :)

Puchacz!
28-12-07, 22:26
Mialem na mysli nadmiar a nie cala wiem o tym ze jest kreatyna w mięsie i ze orgranizm sam ja wytwarza. Nie bede sie z Toba klocil sofok ale Ja to przynajmniej tak rozumuje. Odbiegamy od tematu prosilem o rady dotyczace pierwszej notki a nie wyjasnianie slowa kreatyna z gory dzieki pozdro.

Punisher
28-12-07, 22:38
Jaki nadmiar kreatyny? Zmieniasz teraz swoje teorie na równie mylną.

Puchacz!
28-12-07, 22:47
chyba organizm ma jakis zapas kreatyny prawda? jak sie nie cwiczy to to sie uzupelnia i potem jak sie zabieramy za Siebie to sie zuzywa, ten cykl trwa do 6 miesiecy i potem te ubytki uzupelniamy z zewnatrz w postaci tabletek lub plynu. Gdyby orgaznizm wytwarzal wieksza ilosc kreatyny w bardzo szybkim czasie to nie trzeba byloby dostarczac jej z zew prawda?

Punisher
28-12-07, 22:50
Heh nie będę Ci tłumaczył jak wcześniej pisałem. Nie jestem od tego tutaj. Przykro mi. Prosze już na temat pisać.