PDA

Zobacz pełną wersję : Deca feynolopropionate. Bardzo wazne !!!



monohydrat
27-12-07, 10:54
Witam! Jakies poltorej miesiaca temu po treningu rozbolal mnie bark, niestety kontuzja nie przeszla mi do dzis mimo smarowania masciami, przerwa od treningow itp. Problem w tym, ze prawy bark boli mnie nawet, gdy robie klatke. Ostatnio na silowni jeden koles powiedzial mi, ze musialbym zrobic sobie cykl na dece fenylopropionate, bo inaczej kontuzja nie przejdzie. Przypuszczam, ze gdybym zrobil kilkumiesieczna przerwe to bol pewnie by minal, ale taka przerwa nei wchodzi w gre. Koles ten powiedzial mi, ze po tej dece nie trzeba sie odblokowywac, gdyz ma krotki czas poltrwania w organizmie, w ogole powiedzial, ze na cykl skladalaby sie sie sama ta deca. Ja troche w zyciu czytalem o koksach i wiem, ze deca silnie blokuje i nalezy ja laczyc z tesciem, ogolnie ja nie chce sie wyjebac na tym cyklu, a w zasadzie nie chcialem nigdy koksowac. Prosze was o opinie i porady.
Staz: 15 miesiecy
Wiek: w styczniu 22 lata
Waga: 100 kg
Wzrost: 188 cm

Riddick
27-12-07, 12:39
Deca dobrze wpływa na stawy ale proponował bym zrobic 2 tyg przerwy i kupic kolagen, glucosamine i pic wapn.

lukemaster
27-12-07, 13:27
jebło cie..??boli cie bark i koksowac chcesz....idz do lekarza z tym najlepiej jakiegos sportowego

vold
27-12-07, 13:35
lekka przerwa od treningu cały czas magnez z wit b6 i tak jak napisał riddick, do tego na 3 dni tabletki przeciw zapalne jak nic to lekarz.

bonzo320i
27-12-07, 14:23
koles na silce mowil prawde tylko nie powiedzial jej do konca!! deka smaruje stawy i w pewnym stopniu pomaga ale napewno nie leczy urazow czy kontuzji tylko je maskuje a wiec takie dzialanie jest metoda na krotka mete i bez leczenia i wypoczynku nie ma szans na poprawe

Riddick
27-12-07, 19:53
lukemaster lekarza mozesz sobie darowac i tak by powiedział abys przestal trenowac.

monohydrat
27-12-07, 20:03
O lekarzu to ja nawet nie mysle... Tak jak Riddick powiedzial. Kupie sobie jutro glukozamone i kolagen, zrobie jeszcze raz przerwe od treningow i pozniej opisze czy pomoglo. Moj kumpel z uczelni zerwal kiedys przyczep miesnia piersiowego i jemu tez polecono dece, ale razem z winstrolem i chyba czyms tam jeszcze. Pomoglo mu, a kontuzja nie powrocila. Pozdro

Moody
28-12-07, 09:14
Ja tez mailem bol barku i to jeszcze na cyklu prolo i mety ale tydzien przerwy kologrn wit B6 i pomoglo staralem sie przebywac w cieplym miesju odpuscilem dyskoteki idt

lg team
28-12-07, 13:44
bole wroca jak srodek przestanie dzialac, pomoze tylko doraznie,

zrob przerwe, pokaz sie u lekarza badz terapeuty manualnego,