PDA

Zobacz pełną wersję : co z ta klatka?



piotrek1482
25-12-07, 19:50
siema mam pytanko,czy moge cwiczyc klate dwa razy w tygodniu w taki sposob ze np w pon typowo wyciskanie,a np w piatek tylko rozpietki?
czt dac se luz i cwiczyc raz w tygodniu i wyciskanie i rozpietki za jednym razem?dodam ze ciezko jest mi nabrac kg masy bo taka przemiana.cwicze ju ok 2 lata z przerwami po 2 tyg tak co 2 miesiace.pozdro

GhosT
25-12-07, 20:46
Trochę dziwny ten plan treningowy...

pkmh
26-12-07, 10:10
To sie nazywa priorytet ;) duzo osob to stosuje...Tylko pamietaj zeby pierwszy trening zrobic na maxa a drugi troche lzejszy zeby sie nie przetrenowac ;) Mozesz tez zaczac cwiczyc samymi hantlami, powinno sie cos ruszyc..pozdro

wara
26-12-07, 11:59
masz 18 lat wiec daj sobie spokoj nawet niektorzy zawodocy tak nie robia npRonnie coleman wiec nie swiruj jedz nbormalny trening zeby cycki puchly

pozdr.

GhosT
26-12-07, 12:04
Tak swoją drogą...Można robić trening 2 razy w tygodniu na klatę? Tylko że mając prawie 16 lat...Co myślicie?

GhosT
26-12-07, 12:12
Kurde sory za double post (2x) ale wygasł czas na edit ;/ A zapomniałem rzucić planu na klatę. Oto on :

WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4 x 8

PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ: 4 x 8

ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4 x 8

POMPKI NA PORĘCZACH: 4 x 8

Trochę słabo ta klata idzie w porównaniu do reszty...

Co sądzicie?

drugs
26-12-07, 14:48
no sam nie wiem jak cwiczylem priorytet klata to nie rosla,a plecy i ramiona tylko raz i mam calkiem fajne w porownaniu do klaty