PDA

Zobacz pełną wersję : tribulon



lukemaster
25-12-07, 13:50
tribulon chciałbym sie dowiedzec wszystkiego o tej odzywce bo wiem tyle ze zwieksza wydzielanie sie testosteronu i pytanie cyz wpływa\ ona jakos na psyche czy stajesz sie bardziej agresywny po braniu tego specyfiku??czy "Mały Joe" chce się ruszać bardziej, bo z tego co wiem po po tesciu tak jest pozdro





sofok666=Uważaj na słownictwo proszę.

lukemaster
26-12-07, 16:52
no gdzie sa jacys moderatorzy z tego działu dlaczego mi nikt nie odpowie na pytanie?

reman
26-12-07, 19:44
Jest to odzywka na bazie prohormonow, to zalezy co jak na kogo dziala wiadomo ze jezeli podwyzszy CI sie poziom testosteronu to jestes bardziej agresywny ale to nie ma porownania ze serydami, wiec nie masz sie co bac:)
Jezeli chodzi o malego heh to rowniez nie masz sie co bac bo to nie jest porownywane do dopingu:)
pozdrawiam.

Symu
26-12-07, 19:49
No bo mało kto używa boosetry testosteronu tutaj i jedyne co można powiedziec to po etykietce. Tribulus jak tribulus nic specjalnego , przynajmniej nie liczyłbym na jakieś super efekty. Choc slyszalem ze niektorzy niezle skoki testosteronu po nim mieli. Pewniejszy jest TT z kaizena zbiera dobre opinie.

Poniżej 21 roku wogle nie ma sensu.

Prohormony sa sterydami, a to raczej nie sa prohormony :)