PDA

Zobacz pełną wersję : a6w, a masa?



Ziku
25-12-07, 01:05
No wiec robie obecnie mase, jednak niezbyt podoba mi sie moj brzuch (duuuzo fatu :((), chcialem spytac czy a6w spowoduje spadek masy?? Dodam, ze kupilem dzisiaj rowerek stacjonarny oraz BCAA, zeby zabezpieczyc sie przed spadkiem, wiec branie BCAA po i przed Weiderem odpada. Czy waszym zdaniem rowerek + brzuszki do kazdego treningu starcza?? Cwicze od 4 miechow, 182 cm, ~72kg. Z gory dzieki za porady ;)

AdRiAn
25-12-07, 02:03
dieta jest ? napisz ile Ci wychodzi na kg masy bialka, wegli i tluszczy to cos poradze, rowerek po treningu zacznij od 15 minut, umiarkowane tempo, nie za szybko,

brzuch 3 razy w tyg z obciazeniem, a6w na masie to strata czasu jak dla mnie, wogole ten trening brzucha wd Weidera mi sie nie podoba.

Ziku
26-12-07, 13:33
dieta jest ? napisz ile Ci wychodzi na kg masy bialka, wegli i tluszczy to cos poradze, rowerek po treningu zacznij od 15 minut, umiarkowane tempo, nie za szybko,

brzuch 3 razy w tyg z obciazeniem, a6w na masie to strata czasu jak dla mnie, wogole ten trening brzucha wd Weidera mi sie nie podoba.

Przed wyjsciem do szkoly (okolo 5:40-6):
4-5 jaj, platki owsiane z mlekiem

W szkole okolo 9
4 kawalki chleba razowego z szynka lub serem

Okolo 12 (nadal w szkole)
tutaj sie zastanawiam, nie bardzo wiem co moge zabrac do szkoly, myslalem o orzechach, jakichs owocach, ale nie bardzo wiem czy to dobry pomysl, jak myslisz?? co moglbym tutaj wstawic?

15:00
125g ryzu brazowego, ~100g piersi z kurczaka/steku wolowego, warzywa (fasola, kalafior, brokuly, kapusta, kalarepa, itd.)

18:00
to samo co wyzej + 7,5 ml l-karnityny

19:30 silka: przed treningiem BCAA, a po cwiczeniach BCAA + Carbo, 30 minut potem WPC

okolo 22 100g twarog bialy, chudy + 10ml oliwy z oliwek

Nie bardzo moglem znalezc tabele BTW, wiec nie obliczylem dokladnej ilosci, moze dasz link do jakiejs tabeli to policze ;)
Co do rowerka to raczej myslalem o jezdzie w dni, w ktorym nie mam treningu na silowni, ale jesli uwazasz, ze tak bedzie lepiej :p czyli 15min bezposrednio po treningu i dopiero potem BCAA + Carbo? A moze ABS na brzuch, zamiast Weidera?

SEBAN
27-12-07, 14:09
http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/a-g.htm

Mam nadzieje,że pomoże....Pozdro!!!