PDA

Zobacz pełną wersję : chce zaczac , 15kg nadwagi



dj2pac
22-12-07, 14:03
kiedys za nastolatka trenowalem, teraz mam 28 lat, 190cm, 105kg, wiec tak trzeba by bylo zrzucic 10 15 kg,
mam zamiar trenowac na silowni ale tak w miare powaznie, nie ot tak,
czyli zrzucic ten syf z brzucha, i robic sile , mase ogolnie zeby atletycznie wygladac, bo mam do tego predysozycje,
czyli jak mam sie odzywiac przy moim wzroscie i wadze, jak trenowac, narazie z supli nie chce ale potem pewnie tam, wiec co potem moge brac, ze wskazaniem za bialko bo chyba gainer odpada
czekam na odpowiedz
pozdrwiam dj2pac

dexter
22-12-07, 14:22
ułóz sobie diete wszystko jest w podwieszonych. Jeżeli chcesz amse i jednocześnie zrzucic sadło to zwiększ ilosc białka w diecie do 3g na kg. Zrób sobie do tego a6w i bedzie dobrze. Kolega doszedł do połowy a6w i będąc na diecie ze zwiększona iloscia białka stracił w pasie 3cm. Jeżeli amsz tendencje do tycia to nie jedz żadnych wegli po godzinie 18
pozdro

Symu
22-12-07, 15:35
Nie no jednak troche innacze. 3g bialka to roche za duzo. 2g jest ok,dbajmy o nasze nerki/ zdrowie. Tłuszcu trochę jest, obowiązkwoo aeroby lub HIIT.

Staraj się nie jeść cukrów, dbaj by węgle były złożone : płatki owsiane, ryż brązowy, kasza. Dieta z bilansem ujemnym ok. 300-500kcal.

Pij tylko wode.