PDA

Zobacz pełną wersję : Winko+Deca Jak ?? Prosze Doradzic?



lipex
22-12-07, 10:22
Witam zdecydowałem sie brac Wiunko i Dece.Teraz robie ostatni cykl na odzywkach a puzniej soczek http://fbn.pl/images/smiles/icon_smile.gif Czytałem dóżo o tym dopingu i jestem na to gotowy prosze niepisac nic bezsensoownego tylko prosze o odpowiedzenie na moje pytanie.Wienc moje pytanie Brzmi

CZy dobra decyzjia Deca+winko
ile mi tego trzeba jest to muj pierwszy cykl.
Ile to bendzie kosztowac
I jak to mam brac Cche to zacząc brac o zimie.Teraz sie masuje z odzywkami.
Dzienki z góry.

lg team
22-12-07, 10:29
w tym polaczeniu brakuje testosteronu - a polaczenie tych dwoch srodkow (deki + tescia) jest niezbedne,

co do Ciebie - napisz jakie masz wymiary, wage itp...

co do tego cyklu to od razu mozna powiedziec, ze za mocny jak na pierwszy raz jest dla wszystkich nie tylko dla Ciebie,

co do kosztow - to juz Twoja brocha po jakich cenach dostajesz towar od dila,

takze napisz cos o sobie a postaramy Ci sie cos doradzic - ale na pewno nie bedzie to taki cykl jak napisales,

lipex
22-12-07, 13:40
Czy zamoocny cykl hmm moze zrobie miejsze dawki chce zeby wsyztko fajnie wyglondało ciwicze około 2 lata z przerwami.Niestety przez ten czas troszke sie zatłusciłe.
Moja przygoda z siłownią zaczeła sie z
Biceps ;27cm
Waga 55kg
Wzrost 176cm
wyciskanie na klate: 1 powtózenie 35kg

Hmmmm... a teraz
Biceps 37.cm (raz mierze mam 39cm )
Waga 80kg
Wzrost;176cm
Wyciskanie na klate 1powtózenie 95kg(słaby jestem)


Wiecn cche zrobic dobra mase miensniową i zeby to wszytko ładnie wyglondało to zdjenice robiłem jak miałe 37,cm
http://img260.imageshack.us/my.php?image=obraz028bm0.jpg

Chce zrobic troszke Rzezby z jakims dopingiem i aby sie troszke powienkszyłą masa miesniowa radzono mi włąsnie Winko+deca.
Napewno niechce brac metanabolu.

vold
22-12-07, 14:03
Nie doczytałem się wieku ???

Uważam że za mocny cykl jak na pierwszy raz , ale jeśli się na coś takiego decydujesz to proponuje takie dawki:

1 - 8 tyg deca 200mg (E7D)
1 - 9 tyg test enanthat (E5D)

i tu już było by ok nawet bez wina ale jak już to winko tak:

8 - 11 tyg stanazol 30mg / 50mg (EOD)

moim zdaniem tak było by ok , lecz i tak wolał bym jak na pierwszy cykl zastosować krótkie estry np test propionat jeśli deca to nnp lub silabolin , pod koniec też może być winko ale nie koniecznie.


o odbloku narazie się nie rozpisuje ponieważ musisz zdecydować sie jaki cykl wybierasz.

lg team
22-12-07, 14:11
winko 4 tygodnie to strata, poza tym 3 srodki na start to zly pomysl,

lepiej juz walnac deke + tescia jak wyzej jest rozpisane,

albo samego tescia,

vold
22-12-07, 14:14
żadnej straty pod koniec takiego cyklu wino już nawet przy 3 tyg da świetne efekty

lg team
22-12-07, 14:18
bedzie strata, bo autor bedzie tak naladowany hormonami, ze pelnego dzialania wina nie odczuje,

lepiej zrobic 2 lub nawet 1 srodek ktory wykorzysta w duzym procencie, niz walnac 3 i osiagnac typowa bombe,

vold
22-12-07, 14:24
Oczywiście że lepiej zrobić np na 1 środku lub max 2 , ponieważ to cykl dla począdkującego ale jak chce użyć te środki to bardzo odczuł by to winko i napewno przez to utrzymał by tą mase po cyklu.

Ale nadal przystaje na cyklu na krótkich estrach i nie dawał bym wina wogłóle, krótki cykl 6 tyg po cyklu clenbuterol ponieważ lipex pisze że jest zatłuszczony w jakimś stopniu więc przez clen spalił by tłuszczyk i zniwelował zbędne spadki.

lg team
22-12-07, 14:28
i wrescie mamy konsensus :-)

prop + clen na koniec i cykl udany,

vold
22-12-07, 14:34
I powiem Ci lg że był by zajebisty, jak do tego propa dodał by szybką dece czy silabolin ktory ma podobną bydowe to byłby ładny i efektywny cykl jak dla począdkującego , dobre i szybkie efekty , cykl krótki więc nie męczący i jak kolejny zrobi taki jak planuje na teraz to znowu bedzie zdziwiony efektami , tak powinno sie robić ponieważ fakt faktem duży cykl zdziała więcej ale on go nie wykożysta i połowa poleci w kibelek.

lg team
22-12-07, 14:38
moze i tak, ale powinien zostac przy prop + clen, a na drugi polaczyc dwa srodki zy nawet 3,

vold
22-12-07, 14:47
Ja też jestem za tym , lecz nie wiem czy dobrze się rozumiemy cykl na propie po cyklu clen.

lg team
22-12-07, 14:51
dobrze sie rozumiemy :-)

lipex
23-12-07, 17:32
Dzienki wam wszystkim wienc wezme Dece + weinko :)

_ADIN_
24-12-07, 13:21
a testo?? chyba nie chcesz miec deca-dick a jak nie wiesz co to jest poszukaj w google :)

bonzo320i
24-12-07, 19:57
a testo?? chyba nie chcesz miec deca-dick a jak nie wiesz co to jest poszukaj w google :)

DD niekoniecznie musi tu wystapic tym bardziej ze nie znamy dawek jakie kolo chce przyjmowac a nawet jak bedzie przyjmowal nandrolon bez testa to sa srodki ktore pomagaja temu zapobiec!!a przy uzyciu deki bardziej obawialbym sie o ginekomastie progesteronowa ktora moze tu wystapic a jest bardziej uciazliwa niz DD

lipex
25-12-07, 09:53
Niechce łonczyc 3 srodków naraz poprostu 2 ale coto jest to DD?? I jak mozecie wypiszcie mi jakie mam przyjmowac dawki i przez ile do decka+winko?

vold
25-12-07, 11:02
Rób jak chcesz , powiem ci to tak prosto, nie podasz do decy testosteronu ,możliwość jest że zablokujesz się na amen, jak nie chcesz 3 środków to tylko deca i testo.

lipex
25-12-07, 11:16
Powiem wam tak To bendzie muj pierwszy cykl z dopingiem narazie wyglondam tak

http://img505.imageshack.us/my.php?image=dsc00061wx3.jpg

Prosze powiedzec jak najelpeij zrobic zeby była gitara dobra jakosc miensni i wmiare małe skutki uboczne chce zaczac troszke zezbic.
Odrazu chiałbym powiedziec ze mata odpada.
Wienc jak sondzicie ze deca+testo lepsze to prosze mi to rozpisac dawkowanie itp.Dzienki z góry.

bonzo320i
25-12-07, 12:07
skoro to ma byc twoj pierwszy cykl z saa to wystarczy ci do tego tylko jeden srodek poniewaz musisz sprawdzic jak organizm zareaguje na przyjmowanie saa i testosteron bedzie tu najlepszym rozwiazaniem teraz musisz tylko zdecydowac czy testo z krotkim czy dlugim estrem

lg team
28-12-07, 13:33
kolega wyzej ma racje, ze blok nie musi wystapic u kazdego, jednakze nie ma co ryzykowac i czekac ze wystapi lub nie, bo jak napisal Moderator blok na amen (kilka miesiecy nawet) bedzie,

pierwszy cykl to daj spokoj z wymyslaniem, ponizej jest temat gdzie sa propozycje od Moderatora i moje cykli na krotkich estrach - w to celuj,