PDA

Zobacz pełną wersję : JAKIE SA OBECNIE NAJLEPSZE SUPLEMEMNTY NA RYNKU?



Totti
13-06-06, 09:59
TROSZECZKE JESTEM W PLECY W RYNKIEM ODZYWEK!!!!mialem przerwe w cwiczeniu!JAKOSC JESZCZE RAZ JAKOS!!!NIE MOWIE TU O ODZYWKACH TYPU MEGABOL ,ACTIVITA ,HEITEC ,CZY INNE Z TYCH DOLNYCH
polek!!!ktos probowal keizen,dymatize,odzywki?

vlk
13-06-06, 10:30
Ale napisz czego konkretnie szukasz. To ze cos ma naklejke firmy X czy Y jeszcze do konca o niczym nie swiadczy. Chcesz kupic kretyne czy szukasz spalacza lub białka ??

Litwin25
13-06-06, 11:59
Sa rózne dobre firmy.Trzeba wyłowic to co jest dobre z denej.Nie ma tak że jest firma która wszystko ma dobre.Np. Activita zaatakowała z bardzo dobrym stackiem kreatynowym.

Totti
13-06-06, 12:42
moim zdanie mylicie firma produkuje albo wszystkie dobre produkty albo do kitu.tak samo jest z autami. mercedes na rynku aut nr1 i wszyskie rodzaje aut tej firmy. tak samojest z odzywkami z mojego doswiadczenia wynika ze taki meredesem na rynku odzywek jest firma INKOSPOR.produkuje wszysktie odxywki suplementy na najwyszym poziomie czy jakas firma moze jej dorownac?bral ktos odzywki keizena.?

[ Dodano: 2006-06-13, 12:50 ]
jakos nie wierze ze activita moze byc na prawde skuteczna .dobra reklama tworzy z produktu dobry produkt.tu chodzi np zobacz jaki ma asortyment acivita jakie ma ceryfikaty ma w ogole jaies?zaki rynek zaatakowala!tylko polski prawdopodobnie.przykro mi ale nie wierze z polkie firmy.polska mentalnosc nie zna granic tak samo jak sklad tych odzywek!!!!nie wierze w pelno wskutecznosc je i podobych!wyprobawalem wielu kiedysodzywek roznych firm.i dlatego sie pytamo nowosci takie jak keizen i dymatize .chodziaz pelem szacunek mam do firmy olimp robi corasz lepsze odzywki!!! :wink:

Litwin25
13-06-06, 13:05
A ty sie wypowiadasz jakbys nie był Polakiem,bo trzeba wiedziec ż enei ocenia się ogółu,tylko wybrane jednostki.A activite oceniam na podtsawie doswiadczeń z innego forum jak i testów moich znajomych z siłki.Nie musisz ich kupowac,ale nie krytykuj zanim nie spróbujesz.

Jose
13-06-06, 13:09
Nie musisz ich kupowac,ale nie krytykuj zanim nie spróbujesz.wlasnie...
a z tych pewnych firm na ktorych sie nie przejedziesz to napewno SAN czy SNI ...
a tak to z kazdej firmy jakis produkt dobry da sie wychaczyc ja np polecam kreatyne mono vitala bo potrykala mnie niezle ;]

Litwin25
13-06-06, 13:12
Ja narzekałem na Olimp,a ładnie mnie poruszył ich Thermo speed extreme,nawet tak bardzo ż ejak wziełem po 18 to do 4 nie spałem;p.A tak swoją drogą to schudłęm na nim 4 kg w 3 tygodnie i jak skończe to wkleje foty,tak dla porównania :P

Totti
13-06-06, 13:40
sprobuj kertke inkospor i bcca zaobaczysz jak ladnie wode zatrzymuje olimp kretka tez nie dzialala ma mnie nawet slaba max pozdr

Jose
13-06-06, 14:17
zaobaczysz jak ladnie wode zatrzymuje ale to raczej nie nalezy do pozytywnych oddzialywan kreatyny i zatrzymywania wody w organizmie nalezy unikac stad np kre-alkalyn....

Litwin25
13-06-06, 14:33
zaobaczysz jak ladnie wode zatrzymuje ale to raczej nie nalezy do pozytywnych oddzialywan kreatyny i zatrzymywania wody w organizmie nalezy unikac stad np kre-alkalyn....
No chyba że któs lubi chodzic zalany jak ponton;p

Dyfel997
28-06-06, 09:21
moim zdaniem najlepsza firma to jest Ultimate brałem inne np. olimp, trec ale żadne z nich niedawało mi tego czego ja chciałem a spróbowałem ULtimate i podziałało super!! fakt są drogie ale jakie dobre!! a najlepsze suplementy jak dlamnie to. Ultime- Hors Power a super silnym jest firma San i produkt Vault!! to jest kosmos prałem i odpierdziela w bani ładnie a mięśnie tak puchną że szok!! a siła dopiero!! polecam

Litwin25
28-06-06, 09:24
Kazda z tych dziadowskich firm,ktore wymieniles ma tez dobre produkty.Nie ma co oceniac ogółu,tylko brac co najlepsze z nich.